Pasitarimas su Savivaldybės valdomų įstaigų vadovais

0
642

Vakar, sausio 13 d., vyko pirmasis naujais metais Prienų r. savivaldybės mero pasitarimas su Savivaldybės valdomų įstaigų – UAB „Prienų vandenys“, UAB „Prienų butų ūkis“, AB „Prienų šilumos tinklai“ – vadovais.

Pasitarime taip pat dalyvavo administracijos direktorė J. Zailskienė, direktorės pavaduotojas A. Marcinkevičius, mero patarėja A. Dargužienė, Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjas T. Žvirblys. Įstaigų vadovams pristatyta naujoji Finansų skyriaus vedėja J. Čerkauskienė.

Pasitarimo metu buvo aptarti įstaigų praėjusių metų veiklos rezultatai, šių metų planai ir iššūkiai. Pažymėta, kad visos įstaigos praėjusius metus užbaigė teigiamais rezultatais ir įgyvendinusios suplanuotus darbus.

Šie metai taip pat bus kupini naujų iššūkių. „Prienų butų ūkis“ padidėjo prižiūrimų plotų dėl įgyvendinamų viešųjų erdvių tvarkymo projektų. Šiuo metu bendrovės darbuotojai atlieka krūmų kirtimo, medžių genėjimo, kitus kasdieninius aplinkos priežiūros darbus. Vyksta 12 ir laukia dar 2 daugiabučių namų modernizacijos projektai. Direktoriaus A. Valatkos teigimu, jeigu darbai vyks sėkmingai, rajono savivaldybėje bus atnaujinta 78 daugiabučiai namai (42 daugiabučių atnaujinimo projektai jau įgyvendinti). Anot jo, ateityje liks tik keletas neatnaujintų daugiabučių namų. Savivaldybės mero A. Vaicekausko nuomone, Savivaldybė turi dar labiau sustiprinti daugiabučių namų modernizavimo proceso kontrolę, t. y. koordinuojantis Savivaldybės specialistas turėtų dalyvauti kiekviename projektų aptarime su daugiabučių namų gyventojais, suteikti jiems kuo daugiau ir išsamios informacijos, atsakyti į visus rūpimus klausimus, kad kuo mažiau neaiškumų ir problemų kiltų ateityje, jau pradėjus vykdyti projektą. Taip pat meras kvietė kartu ieškoti galimybių, kad būtų renovuojami ir viešieji pastatai, ypač įeinantys į kvartalinės renovacijos teritoriją.

Šiais metais UAB „Prienų vandenys“ planuoja visame rajone atlikti vandentiekio tinklų inventorizaciją. Taip pat įrengti nuotekų tinklus numatytose vietose Paprienėje ir J. Basanavičiaus g., įrengti vandentiekį į Veiverių kapines. Kadangi jau užbaigti vandentvarkos projektai Stakliškėse ir Strielčiuose, bendrovės vadovas P. Mitkevičius ragino šių gyvenviečių gyventojus aktyviau jungtis prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų.

Bendrovės „Prienų šilumos tinklai“ direktorius R. Blaževičius pasidžiaugė, kad Jiezne baigtas pagrindinės miesto katilinės rekonstrukcijos projektas, Prienuose gerai sutvarkytas šilumos tinklas, katilinės paruoštos dirbti ir esant dideliems šalčiams, ir pakeisti viena kitą gedimų atveju.

Pasitarime buvo aptarti ir kiti klausimai. Jam baigiantis Savivaldybės vadovai palinkėjo įstaigoms sėkmės šiais metais ir gerų veiklos rezultatų.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai