Paramą maisto produktais gaus per 2700 savivaldybės gyventojų

0
369

Praėjusią savaitę iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo Prienų rajono gyventojus pasiekė parama maisto produktais.

Prienų rajono labiausiai nepasiturintiems gyventojams išdalinta 2710 maisto paketų. Balandžio mėnesio maisto davinį sudarė 9 rūšių produktai: grikių kruopos, greitai paruošiama avižų košė su džiovintomis uogomis, rapsų aliejus, vištienos konservai, konservuota burokėlių sriuba, keptos konservuotos pupelės pomidorų padaže, avižiniai sausainiai su šokolado gabaliukais, cukrus ir saldintas sutirštintas pienas.

Didžiajai daugumai mūsų krašto nepasiturinčiųjų maisto daviniai jau išdalinti praėjusią savaitę. Vien tik Prienų miesto ir Prienų seniūnijos gyventojams išdalinta apie 600 davinių (iš viso sąraše 737 daviniai). Prienų miesto ir Prienų seniūnijos maisto davinių dalijimą organizavo Prienų r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyrius, seniūnijose (išskyrus Prienų seniūniją) – seniūnijų administracijos.

Galima pasidžiaugti, jog bendromis pastangomis bendradarbiaujant su seniūnijomis, savanoriais ir asmenimis, kurie atlieka visuomenei naudingą veiklą, pavyko įveikti koronaviruso keliamus iššūkius. Produktus dalijantys darbuotojai ir juos atsiimantys gyventojai buvo raginami būti socialiai atsakingi ir laikytis saugaus atstumo, dėvėti apsaugines kaukes, laikytis tinkamos asmens higienos.

Maisto produktai buvo iš anksto supakuoti į dezinfekuotus krepšelius ir paruošti paramos gavėjams išsinešti. Tiems, kurie negalėjo patys pasiimti produktų nurodytuose punktuose, į namus Savivaldybės autobusiuku ir nuosavu transportu išvežiojo karantino metu savanoriauti užsiregistravę gyventojai. Ačiū savanoriams Eglei, Edžiui, Donatai, Loretai, visuomenei naudingą veiklą atlikusioms moterims Jurgitai ir Laimutei – visų jų dėka pavyko užtikrinti sklandų darbą.

Maisto produktai bus dalijami dar ir visą šią savaitę. Tie gyventojai, kurie neturėjo galimybių atsiimti maisto paketų arba nebuvo namuose atvykus savanoriams, gali kreiptis į gyvenamosios vietos seniūniją, Prienų miesto ir Prienų seniūnijos gyventojai atsiimti maisto produktus gali darbo dienomis nuo 11 iki 15 val. adresu J. Basanavičiaus g. 16 (buvęs lopšelis-darželis „Saulutė“).

Prienų r. savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus informacija

Komentarai

komentarai