Padėkota darbo karjerą baigusioms „Ąžuolo“ progimnazijos mokytojomis

0
571

Dešimtys metų pedagoginio darbo mokykloje su vaikais, ypač jauniausiais – tai kasdieniai iššūkiai, kūrybiškumas, atsakomybė. Ir didelė laimė bei džiaugsmas, galint prisidėti prie žmogaus augimo.

Birželio 16 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos kolektyvas atsisveikino su trimis didelę patirtį turinčiomis, nuoširdžiai su kiekvienu kolega bendravusiomis pedagogėmis – matematikos vyresniąja mokytoja Irute Galiniene, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininke Zita Dobiliene ir pradinio ugdymo mokytoja eksperte Janina Pranskevičiene.

Visi mokykliniai išsiskyrimai yra jausmingi – jaudinančių emocijų netrūko ir išlydint ilgametes mokytojas. Padėkoti pedagogėms už ilgametę pedagoginę veiklą, nuoširdų darbą, bendruomeniškumą, įgyvendintus projektus ir iniciatyvas atvyko Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas. Meras palinkėjo mokytojoms nenutolti nuo mokyklos ir visuomeninės veiklos, prasmingai ir toliau išnaudoti savo kūrybinį potencialą, rūpintis sveikata. Rasti laiko veiklai, padedančiai tobulėti, realizuoti save, linkėjo R. Zailskas. Jis pakvietė mokytojas prisijungti prie energingos, kūrybingos Prienų trečiojo amžiaus universiteto bendruomenės.

I. Galinienė švietimo sistemoje išdirbo 41 metus, Z. Dobilienė – 35 metus, J. Pranskevičienė – 44 metus. Visų mokytojų darbo stažas „Ąžuolo“ progimnazijoje – nuo 27 iki 33 metų. Anot mokyklos direktorės Irenos Tarasevičienės, tai pedagogės, su kuriomis administracijai buvo lengva dirbti, kartu rasti bendrus sprendimus, pasidžiaugti ugdytinių pasiekimais. Direktorė ir kolektyvo nariai dėkojo mokytojoms už kūrybiškumą, iniciatyvas, atsakingumą, nuoširdų bendravimą, šilumą, norą dalintis su kolegomis savo patirtimi, žiniomis.

Išeinančios pedagogės taip pat padėkojo kolegoms už suteiktas emocijas, prisiminimus, patarimus, palaikymą, kartu praleistų begalę linksmų ir jautrių akimirkų, nuoširdžių pasikalbėjimų.

Ir nors mokytojos užbaigė aktyvią darbo karjerą, direktorė ir bendradarbiai kalbėjo, kad išleisdami mielas koleges tikrai neatsisveikinantys – jos visad laukiamos kolektyve, mokyklos šventėse, renginiuose.

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Komentarai

komentarai