„One Team Cup“ turnyro Prienuose antros dienos rezultatai

0
1386

4Prienų-Birštono „Vytautas“ nusileido „Zenit“ komandai

Draugiško „One Team Cup“ turnyro rungtynėse nesėkmę patyrė Prienų-Birštono „Vytautas“. LKL komanda namuose 70:72 nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“.

Virginijaus Šeškaus vadovaujamo klubo gretose rezultatyviausiai žaidė 22 taškus pelnęs Vilmantas Dilys. Po 12 pridėjo Linas Lekavičius ir Laimonas Kisielius, 7 taškai – Gyčio Sirutavičiaus sąskaitoje.

Nugalėtojas 20 taškų pelnė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ įžaidėjas Zabienas Dowdellas. 13 taškų pridėjo kitas amerikietis Ryanas Toolsonas.

Draugišką turnyrą nesėkme pradėjo ir kita Lietuvos komanda Utenos „Juventus“, kuri per pratęsimo pralaimėjo Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“.

„Juventus“ po pratęsimo nusileido Volgogrado ekipai

Dramatišką nesėkmę šešių komandų „One Team Cup“ taurės turnyre patyrė Utenos „Juventus“ krepšininkai, kurie Prienuose 95:98 (24:12, 25:21, 15:22, 22:31, 9:12) po pratęsimo nusileido Volgogrado „Krasnyj Oktyabr“ krepšininkams.

Sekmadienį uteniškiai kovos dėl penktosios vietos.

Po apylygės pirmosios pirmojo ketvirčio dalies uteniškiai spurtavo kėlinio pabaigoje. Penkis taškus pelnė Egidijus Dimša, po tritaškį pridėjo Chavaughnas Lewisas ir Aidas Viskontas, o arkarpą 11:0 laimėję „Juventus“ krepšininkai po pirmųjų dešimties minučių jau turėjo dviženklę persvarą – 24:12.

R.T.Guinno vedini Volgogrado krepšininkai antrajame ketvirtyje sužaidus tris minutes buvo sumažinę deficitą (23:30), tačiau Armino Urbučio, E.Želionio bei Ch.Lewiso tikslios atakos iniciavo dar vieną uteniškių spurtą 11:0 ir skirtumas jau tapo triuškinantis – 41:23. Po E.Dimšos metimo prasidėjus paskutinei kėlinio minutei skirtumas dar minimaliai šoktelėjo (49:30), bet kėlinį tolimu metimu baigę svečiai iš Rusijos truputį sumažino deficitą – 33:49.

Trečiajį ketvirtį jau „Krasnyj Oktyabr“ klubas pradėjo dviejų minučių spurtu 9:0, po kurio skirtumas gerokai aptirpo – 42:49. Visgi A.Urbučio ir Spencerio Butterfieldo atakos vėl leido „Juventus“ komandai susigrąžinti solidesnį atotrūkį (64:50). Nors kėlinio pabaigą svečiai laimėjo atkarpa 5:0, prieš lemiamas dešimt minučių uteniškiai ir toliau pirmavo 64:55.

Ketvirtajame kėlinyje rezultatas išsilygino, tačiau uteniškiai turėjo puikią galimybę iškovoti pergalę. Likus žaisti 8 sekundes ir „Juventus“ klubui pirmaujant dviem taškais (86:84), svečiai prarado kamuolį, o susinervinęs J.Hamiltonas spyrė kamuolį į tribūnas. Visgi teisėjai iš Rusijos techninės pražangos neskyrė, o uteniškiai sugebėjo pramesti iš po krepšio. Per likusias tris sekundes Volgogrado ekipa surengė greitą ataką ir išlygino rezultatą – 86:86.

Pratęsimo metu „Juventus“ taip pat turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet atsiliekant 95:96 kamuolį prarado Rolandas Alijevas. Paskutinis rusų metimas buvo atliktas gerokai po laiko, tačiau arbitrai nusprendė įskaityti du taškus ir „Krasnyj Oktyabr“ laimėjo 98:95.

„Juventus“ ekipos peržiūroje dalyvaujantis Chavaughnas Lewisas per 25 minutes pelnė 13 (dvitaškiai 3/11, tritaškiai 1/2, baudos 4/7) taškų, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

Kitas peržiūroje dalyvaujantis amerikietis Spenceris Butterfieldas per 30 minučių surinko 12 (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 1/4, baudos 1/2) taškų, atkovojo 4 ir prarado 3 kamuolius, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 4 sykius prasižengė.

24 taškus uteniškiams pridėjo Egidijus Dimša (dvitaškiai 10/12, baudos 4/6, 8 atk. kam.), 18 – Edgaras Želionis (dvitaškiai 8/16, 6 atk. kam.), po 8 – Aidas Viskontas ir Arminas Urbutis (dvitaškiai 4/5), 7 – Rolandas Alijevas (12 rez. perd.), 5 – Martynas Linkevičius (tritaškiai 1/6, 9 atk. kam., 4 rez. perd.).

Nugalėtojų gretose pasižymėjo J.Hamiltonas (29 tšk., tritaškiai 6/11), J.Johnsonas (23 tšk., dvitaškiai 8/14, 13 atk. kam.), R.T.Guinnas (19 tšk., 7 atk. kam.), D.J.Cooperis (12 tšk., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld.).