Net 17 taškų deficitą panaikinę „Skycop“ krepšininkai namuose po pratęsimo įveikė „Dzūkiją“

0
2460

Solidžiai po rinktinių pertraukos į LKL pirmenybes grįžo Prienų „Skycop“ (8/14) krepšininkai), kovingose ir permainingose rungtynėse iškovoję svarbią pergalę.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose po pratęsimo 83:82 (18:15, 11:24, 27:14, 20:23, 7:6) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ (7/15) komandą ir aplenkė ją turnyro lentelėje.

Šiuo laimėjimu prieniškiai nutraukė nesėkmingą seriją – prieš tai lygoje buvo pralaimėta net 4 sykius iš eilės, o paskutinė pergalė iškovota dar sausio viduryje prieš tą pačią „Dzūkiją“.

Svečių neišgelbėjo ir solidus komandos lyderio Keremo Kanterio žaidimas.

Vasario mėnesio lygos MVP pelnė 17 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Lygiai besiklosčiusiame ketvirtajame kėlinyje rezultatas visą laiką buvo apylygis, o iškovoti pergalę progų turėjo abi komandos – likus žaisti kelias sekundes Vytenis Lipkevičius pataikė tik vieną baudą iš dvejų ir paskutinės atakos progą paliko alytiškiams. Tačiau šie metimo nerealizavo ir rungtynės persikėlė į pratęsimą – 76:76.

Čia komandos taškus rinko sunkiai ir rezultatas ilgai buvo lygus – 81:81. Galų gale rungtynių laimėtoją nulėmė baudos metimai – likus žaisti mažiau nei minutę tik vieną pataikė alytiškių gynėjas Martynas Sušinskas, o į tai dviem taikliomis atsakė šios dienos prieniškių lyderis Arnas Labuckas – 83:82. Paskutinės svečių atakos metu jiems suregzti normalios atakos nepavyko – Pauliaus Danisevičiaus metimas buvo blokuotas.