Neįgaliųjų organizacijas suartino sportinė veikla

0
338

Kovo 6 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre pirmą kartą surengtas atviras Prienų rajono neįgaliųjų organizacijų komandinis šaškių čempionatas.

Pasveikinti varžybų dalyvių ir įteikti apdovanojimų atvyko Prienų r. savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė. Ji pasidžiaugė, kad rajono neįgaliųjų organizacijas suburia ne tik bendros šventės bei kultūriniai renginiai, bet ir sportas, padėkojo varžybų iniciatorei Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Prienų filialo pirmininkei Irenai Karsokaitei ir visiems, kurie prisidėjo bei dalyvavo bendrystę skatinančiame, šiltame renginyje.

Čempionate, kurį kartu su Prienų r. savivaldybe organizavo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Prienų filialas, dalyvavo su palaikymo grupėmis atvykusios penkios komandos iš trijų organizacijų: nugalėtoja tapusi Prienų rajono neįgaliųjų draugijos komanda (pirmininkė Irena Valatkevičienė), II ir III vietas užėmusios dvi LASS Prienų rajono filialo komandos ir dar dvi komandos, kurias sudarė Lietuvos kurčiųjų draugijos Kauno teritorinės valdybos Prienų pirminės kurčiųjų organizacijos (pirmininkė Jūrate Pugačiauskienė) atstovai. Dėl gripo karantino į varžybas negalėjo atvykti Prienų globos namų komanda.

Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti apdovanojimai – medaliai ir taurė, kuriuos įsteigė Prienų r. savivaldybė. Varžyboms teisėjavo Prienų r. savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis. Po varžybų vyko graži bendrystės popietė prie arbatos puodelio.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai