Neatlygintinos kraujo donorystės turas Prienuose

0
2194

Nacionalinio kraujo centro neatlygintinos donorystės turas šiandien lankosi Prienuose. Diena labai karšta, žmonės stengiasi mažiau būti mieste, bet vis tiek atsiranda norinčių paaukoti kraujo dėl kitų.

Kaskart atsiranda ir pirmą kartą prisijungiančių. Ypač gražu, kai ateina mamos, tėčiai, vedini vaikais – tai gražus pilietiškumo, sąmoningumo ir meilės artimui pavyzdys. Juk mes visi esame šios Žemės vaikai. „Tai, kokį darbą atlieka Nacionalinio kraujo centro darbuotojai, savanoriai, yra verta didelės pagarbos“, – sakė Centro darbuotojus Laisvės a. aplankęs Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. Meras padėkojo NKC donorų organizatorei Rimantei Vanagienei ir visai komandai, palinkėjo nepritrūkti entuziazmo vykdant šią kilnią misiją.

Už reikšmingą pagalbą ir bendradarbiavimą organizuojant Neatlygintinos kraujo donorystės turą per Lietuvą NKC vardu R. Vanagienė įteikė padėkas merui A. Vaicekauskui, mero patarėjai Jūratei Zailskienei, savanoriui ir nuolatiniam pagalbininkui visų akcijų metu Mindaugui Rukui.

Savivaldybė nuoširdų ačiū taria ir jauniesiems Meninio lavinimo studijos „Ramunėlė“ dainininkams, jų vadovei Ramunei Liutvynskienei už skambias dainas ir gerą nuotaiką.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai