Namų sienos „Prienų“ krepšinio klubui nepadėjo

0
1320

2Lietuvos krepšinio čempionate (LKL), Prienų „Prienai“ namuose nusileido Utenos „Juventus“ krepšininkams rezultatu 67:76 (18:29, 20:11, 24:13, 5:23).

Vidmanto Sragauskio vedami „Prienai“ įsiveržė į priekį (5:2), tačiau Vaidas Čepukaitis pelnė 4 taškus ir Utenos krepšininkai įgijo minimalią persvarą (5:6). Pirmojo kėlinio antrojoje pusėje spurtavę uteniškiai įgijo dviženklį pranašumą (18:29).

Antrąjį kėlinį pradėjo geriau „Juventus“ krepšininkai (20:36). Atsitiesę prieniečiai pelnė 13 taškų iš eilės ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (35:39). Apsikeitę rezultatyvioms atakamis, prieniečiai po dviejų kėlinių atsilikinėjo tiktai 2 taškais (38:40).

Trečiajame kėlinyje D.Milkos bei Martyno Linkevičiaus vedami „Prienai“ įgijo dviženklį pranašumą (55:44). Utenos krepšininkai atsakė 7 taškais ir deficitą sumažino iki 4 taškų, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė prieniečiai susigrąžindami 11 taškų pranašumą ( 62:53).

Prienų krepšininkai pelnę vos 5 taškus per ketvirtąjį kėlinį ir leidę varžovams pelnyti 17 taškų be atsako, nusileido Utenos krepšininkams rezultatu 67:76 .

„Prienai“: Dominykas Milka 27 tšk. (12 atk. kam), Martynas Linkevičius 12 tšk. (10 atk. kam), Gediminas Maceina 8 tšk., Vidmantas Sragauskis 6 tšk.

„Juventus“: Simas Buterlevičius 16 tšk. (8 atk. kam.), Valdas Dabkus 14 tšk., Vaidas Čepukaitis 13 tšk., Arvydas Šikšnius 12 tšk.