Mokslo metai prasidėjo ne tik mokyklose!

0
1911

Rugsėjo 1-oji ne vienam iš mūsų atgaivina smagius ir mielus vaikystės ir jaunystės prisiminimus, susijusius su mokykla, klasės draugais, mokytojais, mokymosi malonumais ir rūpesčiais.

Tačiau ir prabėgus daugeliui metų po Paskutiniojo skambučio visa tai vėl galima patirti – reikia tik ateiti į Biblioteką. Šiandien Biblioteka yra ta erdvė, kurioje kiekvienas, bet kokio amžiaus sulaukęs, visada gali rasti supratingus ir kantrius mokytojus, mokytis norinčius bendraamžius ir bendraminčius.

Tuo įsitikino rugsėjo 9-13 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vykusiuose projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ mokymuose pradedantiesiems pagal programą: „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“ dalyvavę prieniečiai, visą savaitę Bibliotekoje „krimtę“ įdomius ir jiems naujus kompiuterinio raštingumo „mokslus“. Kaip ir mokyklos metais – buvo visko: vieniems sekėsi geriau, kiti daugiau pastangų turėjo įdėti, kad iki šiol mažai pažįstamas „kompiuterinis“ pasaulis taptų draugiškesnis.

Aštuoniolikos valandų programą Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje baigė dešimt dalyvių. Skaitmeninio raštingumo mokymus suaugusiesiems vedė lektorė Ingrida Kazlauskienė. Visiems mokymų dalyviams, sėkmingai atsakiusiems į testo klausimus, bibliotekos direktorė Daiva Čepeliauskienė įteikė pažymėjimus. Ir lankytojai, ir bibliotekos darbuotojai džiaugėsi pasiektais rezultatais, prie arbatos puodelio dalijosi mokymų metu patirtais įspūdžiais.

Skaitmeninio raštingumo mokymai ir toliau bus organizuojami ne tik pradedančiųjų, bet ir pažengusiųjų dalyvių grupėms. Kviečiame ateiti, užsiregistruoti IRT įgūdžių neturinčius bei norinčius pagilinti žinias. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Komentarai

komentarai