Miglės Kazlauskaitės rašinys „Trenerė, kuri „veža“ išrinktas geriausiu

0
1402

Saulėtą vasario 22–osios rytą į Lietuvos sporto muziejų susirinko daug geriausių respublikinio rašinių konkurso „Kaip išsaugoti kilnius santykius tarp trenerio ir auklėtinio?“ dalyvių bei juos parengusių mokytojų į mokslinę–praktinę konferenciją.

Šią, jau tradicinę konferenciją organizuoja Lietuvos sporto muziejus, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir LTOK Kauno apskrities taryba. Garbinga ir gausi rašinių vertinimo komisija kruopščiai ir atidžiai tikrino kiekvieną rašinį, kurių, pasirodo, buvo labai daug. Deja, laimėtojais visų dalyvių paskelbti nebuvo galima, tad komisijai teko išrinkti tik pačius geriausius.

Konkursui parašiau rašinį apie mūsų Prienų „Žiburio“ gimnazijos kūno kultūros mokytoją ir tinklinio trenerę Dalią Šklėriūtę – „Trenerė, kuri „veža“ bei, naudodamasi įvairiais šaltiniais, sukūriau tokiu pačiu pavadinimu vaizdo įrašą. Esu labai laiminga, kad buvau išrinkta savo grupės (11-12 klasių) laureate ir buvau komisijos pakviesta pristatyti savo rašinį: tarti keletą žodžių šia proga, trumpai papasakoti apie save, apie rašinio atsiradimą ir savo santykius su trenere. Tokią išskirtinę progą turėjo tik keturi konkurso dalyviai.

Visiems pakviestiems konkurso dalyviams įteikė diplomus, statulėles už olimpizmo skatinimą rašinyje bei saldžių prizų. Mokytojai, padėję mokiniams parašyti rašinius, taip pat buvo apdovanoti padėkos raštais. Viliuosi, jog ir kitais metais dalyvausiu šiame konkurse.

Esu be galo dėkinga savo lietuvių kalbos mokytojai Levutei Karčiauskienei, kuri tikėjo manimi, konsultavo, patarė, ką daryti, kad rašinys taptų geriausias. Taip pat nuoširdus ačiū kūno kultūros mokytojai Daliai Šklėriūtei už galimybę rašyti apie ją ir jos darbą, už įdomius interviu, suteiktą informaciją.

Miglė Kazlauskaitė

Komentarai

komentarai