„Metų ūkio“ šventėje pagerbti žemdirbiai, apdovanoti konkurso dalyviai

0
1083

Lapkričio 20 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko tradicinė „Metų ūkio“ šventė, skirta krašto žemdirbiams bei kasmetinio konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojams ir dalyviams pagerbti.

Gausiai susirinkusius šventės dalyvius pasveikino Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Prienų ūkininkų sąjungos pirmininkas Martynas Butkevičius.

Meras pabrėžė, kad šie metai, kaip ir kiekvieni, ūkininkams buvo kupini iššūkių ir sunkumų, bet ūkininkaujantys žmonės išmoko juos nugalėti. Savivaldybės vadovas padėkojo visiems žemdirbiams, prisidedantiems prie krašto gerovės kūrimo, ypač jaunimui, perimančiam tėvų ūkius, palinkėjo daug optimizmo, užsispyrimo ir sėkmės ūkininkaujant bei įgyvendinant užsibrėžtus tikslus. Gražiai ūkininkaujančiais krašto ūkininkais, jų darbštumu džiaugėsi ir Prienų ūkininkų sąjungos pirmininkas. Jis linkėjo visiems to, ko labiausiai žemdirbiui reikia, – sveikatos, kantrybės ir palankių politinių sprendimų.

Šventės metu mero A. Vaicekausko padėkomis ir piniginiais prizais bei konkurso organizatorių diplomais ir dovanomis buvo apdovanoti tradicinio Prienų r. savivaldybės „Metų ūkio“ konkurso nugalėtojai, kurie yra lyderiai modernių ūkių kūrimo, vystymo ir plėtros procesuose, aktyvūs visuomeniniame gyvenime. Trečioji vieta atiteko Sonatai ir Juozui Bukevičiams, antroji – Donatui Šimukoniui. Konkurso „Metų ūkis“ I vietos laimėtojais tapo Auksė ir Rolandas Aleksandravičiai. Nugalėtojams įteiktas ir vieno iš konkurso rėmėjų – laikraščio „Gyvenimas“ redakcijos – tradicinis prizas bei kiti apdovanojimai.

Už dalyvavimą konkurse, ūkininkavimo tradicijų tęstinumą, krašto tradicijų puoselėjimą padėkomis ir dovanomis paskatinti Rima ir Juozas Glušauskai, Elena Dautartienė, Arvydas Drūlia.

Nemažą būrį krašto ūkininkų apdovanojo šventėje dalyvavę LR Seimo nariai, Lietuvos ūkininkų sąjungos, Žemės ūkio rūmų, nacionalinio lygmens žemdirbių organizacijų, Prienų rajono įstaigų, organizacijų atstovai, rėmėjai. Ši paskata jiems – ne tik darbo įvertinimas, bet ir stimulas eiti į priekį, keistis ir tobulėti, siekti pažangos.

Šventėje kalbėta apie žemės ūkio politikos aktualijas, kaimo žmogaus darbštumą, Prienų krašto ūkininkų problemas ir ateities lūkesčius, pastarųjų kelerių metų gamtos kaprizus, linkėta kantrybės, išmintingų valdžios sprendimų ir derlingų kitų metų visiems, kurie dar kaime likę ir tiki savo gyvenimo pasirinkimu.

Prie svarbaus ūkininkų metinio renginio svariu indėliu prisidėjo ir Prienų r. savivaldybė. Visiems susirinkusiesiems koncertinę programą dovanojo Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai