Mero A. Vaicekausko 2019 metų veiklos ataskaita patvirtinta vienbalsiai

0
256

Gegužės 28 d. vykusiame Prienų r. savivaldybės tarybos posėdyje dalyvavo 22 Tarybos nariai. Nuotoliniu būdu buvo svarstyti 44 sprendimo projektai.

Vienu iš pirmųjų klausimų vienbalsiai patvirtinta Prienų r. savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko 2019 metų veiklos ataskaita. Ne vienas kalbėjęs Tarybos narys įvertino ataskaitą kaip išsamią ir įdomiai parengtą.

Ataskaitoje meras apžvelgė visas veiklos sritis – Savivaldybės tarybos darbą, dalyvavimą Kauno regiono plėtros taryboje, savivaldybės biudžetą, bendradarbiavimą su verslu, ūkininkų asociacijomis, investicinius projektus, švietimą, kultūrą, sportą, bendruomenių veiklą, aplinkos apsaugą, svarbiausius susitikimus ir tarptautinį bendradarbiavimą, akcentuodamas sėkmes ir nesėkmes, problemas ir iššūkius. Meras pažymėjo, kad praėjusių metų biudžeto pajamų surinkimo planą gana sėkmingai pavyko įgyvendinti ir dėl kruopštaus planavimo, ir dėl sėkmingai dirbusio verslo: sukurta naujų darbo vietų, kilo atlyginimai darbuotojams, todėl buvo surinkta daugiau gyventojų pajamų mokesčio.

Ataskaitos pristatymo metu pasidžiaugta viešųjų teritorijų tvarkymo bei kitais investiciniais projektais, vaizdo stebėjimo kamerų nauda, daugiabučių namų atnaujinimo rezultatais, taip pat sėkmingais švietimo projektais, ikimokyklinio amžiaus vaikų skaičiaus augimu, verslo ir nevyriausybinių organizacijų iniciatyvomis, socialinių paslaugų plėtra, savivaldybės biudžetinių įstaigų, kurių didžioji dalis ne tik puikiai dirba, bet ir dalyvauja projektinėse veiklose, pritraukia papildomų lėšų, garsina mūsų kraštą, veikla.

Problemomis ir iššūkiais, kuriems šiais metais bus skiriama dar daugiau dėmesio, įvardinta apleistų statinių ir žemės plotų, socialinių būstų priežiūra, vandens tiekimo organizavimas vienkiemių gyventojams sausros metu, tolimesni veiksmai dėl kelio Kaunas – Prienai – Alytus ir kt.

Iš šiais metais planuojamų užbaigti darbų paminėta Prienų baseino statyba, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro renovacija, apžvalgos aikštelė prie Greimų tilto, sutvarkyta Nemuno pakrantė, miesto estrada, Jiezno viešųjų erdvių atnaujinimas ir kt., iš pradedamų – Prienų Revuonos gatvės kapitalinis remontas, kitų kelių kapitalinio remonto, dviračių ir pėsčiųjų takų bei apšvietimo plėtros projektai.

Meras ne kartą pasidžiaugė naujos kadencijos Savivaldybės tarybos, taip pat naujai suformuotos savo komandos darbu ir pasiektais rezultatais. Jis padėkojo Tarybos nariams, administracijos vadovams ir darbuotojams, biudžetinių įstaigų darbuotojams, verslininkams, visuomenininkams, bendruomenėms už bendradarbiavimą, iniciatyvų palaikymą, pastabas ir pasiūlymus ir pakvietė toliau visus bendrauti ir bendradarbiauti, generuoti idėjas, ieškoti naujų projektų, įsitraukti į jų aptarimus, kartu dirbti dėl savo krašto ir jo žmonių ateities, taip pat nepamiršti, jog 2021 m. prasidės naujas Europos Sąjungos fondų finansavimo laikotarpis, kuriam ruoštis reikia jau šiandien.

Prienų r. savivaldybės informacija

 

Komentarai

komentarai