Mero pusryčiai su krašto verslininkais

0
780

Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas rugsėjo 26 d. Prienų pramogų arenos konferencijų salėje inicijavo pusryčius su verslininkais. Į diskusiją su meru ir jo komanda susirinko apie 30 vietos verslininkų.

Meras džiaugėsi, kad tokie susitikimai, kurių metu yra galimybė apsikeisti nuomonėmis, pasidalinti rūpesčiais, aptarti ateities perspektyvas, jau tampa tradicija.

Susitikime aptarta keletas aktualių temų – Prienų r. savivaldybės teritorijos ir Prienų miesto bendrųjų planų koregavimas, smulkaus verslo rėmimo programa, nauja komunalinių atliekų surinkimo tvarka ir kt. Verslininkai paraginti teikti siūlymų dėl bendrųjų planų koregavimo pagal vietovės ir savo verslo plėtros poreikius.

Meras A. Vaicekauskas pristatė Savivaldybės įgyvendinamus ir planuojamus įgyvendinti projektus. Nors Prienuose ir rajone planuojama įgyvendinti ne vieną palankų verslui ir gyventojams projektą, tačiau, kaip ir visur kitur, yra opus terminų klausimas. Dažnai dokumentų derinimas užsitęsia dėl sąlygų keitimosi, papildomų reikalavimų, pasikeitimų teisės aktuose. Nors ir ne taip greitai, kaip buvo planuota, bet ruošiamasi įgyvendinti vandentvarkos infrastruktūros plėtros ir rekonstrukcijos, Stadiono mikrorajono viešosios erdvės, autobusų stoties ir aplinkinės teritorijos sutvarkymo, bendruomeninių šeimos namų įkūrimo projektus.

Susitikime verslininkai pasidalino savo rūpesčiais, kurių verslui sukėlė perėjų ir šilumos trasų remontas, išsakė keletą pastabų dėl komunalinių atliekų išvežimo tvarkos ir pasiūlė merui į kitą susitikimą pakviesti Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro bei vežėjo  „Econovus“ vadovus. Buvo užduota klausimų ir išreikšta pageidavimų dėl sodininkų bendrijų prijungimo prie miesto, domėtasi privačių apleistų pastatų buvusiame kariniame miestelyje, F. Martišiaus g. remontu, dviračių takų plėtra ir kt.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) Prienų atstovybės vadovas G. Olsevičius padėkojo merui už iniciatyvą organizuoti susitikimus su verslininkais ir pasiūlė Prienų verslininkams jungtis ir patiems retsykiais susirinkti, ne tik tada, kai meras pakviečia. Jis kvietė verslo atstovus steigti vietinės reikšmės asociaciją arba prisijungti prie Kauno PPAR.

Baigiantis susitikimui Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas patikino, kad diskusijas ir susitikimus su verslo atstovais organizuos ir ateityje.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai