Meras A. Vaicekauskas su komanda lankėsi „Žiburio“ gimnazijos bendrabutyje

0
378

Vasario 13 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas su pavaduotoja Loreta Jakinevičiene ir administracijos direktoriaus pavaduotoju Algiu Marcinkevičiumi apsilankė Prienų „Žiburio“ gimnazijos bendrabutyje. Savivaldybės vadovai susitiko su bendrabučio darbuotojais ir gimnazijos direktore Irma Kačinauskiene bei direktorės pavaduotoju ūkio reikalams Alvydu Volungevičiumi, apžiūrėjo patalpas, įvertino naujai įrengtą elektros instaliaciją, apšvietimą, mokinių gyvenimo sąlygas.

Apsilankymo metu buvo apžiūrėta ir naujai įrengta bendrabučio elektros energijos kontrolinė apskaita, kuri, kaip manoma, padės įvertinti realų elektros energijos sunaudojimą bendro naudojimo bei tik bendrabučiui priklausančiose patalpose.

Bendrabučio išlaikymu rūpinasi Savivaldybė, o skiriamos lėšos yra nemažos. Todėl ieškoma galimybių šias išlaidas sumažinti, geriau išnaudoti visas patalpas. Savivaldybei priklauso ir nenaudojamos rūsio patalpos, kuriose įrengtas pastato šilumos punktas. Kaip pažymėjo meras A. Vaicekauskas, bus svarstoma galimybė siūlyti pastate esančių butų savininkams šias patalpas išsipirkti.

„Reikėtų ieškoti ir daugiau galimybių visiškai išnaudoti bendrabučio patalpas, kai bendrabutyje mokiniai negyvena, ypač vasarą. Galbūt sporto, vaikų užimtumo stovykloms… Patalpos neturėtų būti tuščios, nes jų išlaikymas kainuoja“, – sakė meras.

Vėliau meras ir kiti Savivaldybės vadovai bendravo su bendrabutyje gyvenančiais mokiniais, domėjosi jų užimtumu, laisvalaikiu. Nuoširdaus pokalbio metu mero komandai įspūdį paliko mokinių požiūris į mokslą, savanorystę (dalis jų savanoriauja įvairiose bendruomenėse ir renginiuose), pareigas, jų vertybės, motyvacija, noras siekti užsibrėžtų tikslų, draugiški santykiai su bendraamžiais.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai