Meras priėmė tarptautinio švietimo projekto dalyvius

0
1859

Trečiadienį Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas priėmė Švietimo skyriaus vykdomo ERASMUS+ projekto „Šiuolaikiniai mokymo(si) ir vertinimo metodai – kelias į asmeninę pažangą“ partnerius.

Susitikime Savivaldybėje dalyvavo Švietimo skyriaus komanda – vedėjas R. Zailskas, vyriausiosios specialistės L. Jančiukienė, V. Zujienė, projekto koordinatorė R. Pavlavičienė, trys užsienio partnerių komandos – viena iš Ispanijos ir dvi iš Portugalijos, taip pat projekte dalyvaujančių rajono mokyklų – „Revuonos“ pagrindinės, „Ąžuolo“ progimnazijos, „Žiburio“ gimnazijos – atstovai, mokiniai.

„Labai džiaugiuosi, kad vyksta bendradarbiavimas tarp švietimo specialistų. Švietimas yra prioritetinė sritis savivaldybėje, todėl norime, kad švietimo specialistai perimtų pačias geriausias patirtis iš įvairių šalių kolegų. Ypač sveikintinas ir naudingas mokinių dalyvavimas mainų programose susipažįstant su bendraamžiais, plečiant akiratį, suvokimą apie pasaulį“, – sveikindamas svečius kalbėjo meras. Jis palinkėjo kuo geriausių įspūdžių Lietuvoje, gražaus bendravimo, tęsti ir puoselėti tarpusavio partnerystę.

Meras A. Vaicekauskas trumpai pristatė Prienų rajono savivaldybę, papasakojo apie pagrindines rajone vystomas veiklos sritis. Plačiau Prienų kraštą ir Lietuvą pristatė susitikime dalyvavę mokiniai.

Trumpus prisistatymus paruošė ir užsienio delegacijų nariai, jie nepamiršo padėkoti Prienams, merui ir Švietimo skyriui už svetingumą, šiltą ir nuoširdų bendravimą.

Delegacijos ir Savivaldybės vadovai apsikeitė atminimo dovanomis, o vėliau dar bendravo prie kavos ir arbatos puodelio.

Tarptautinio projekto dalyviai iš užsienio Prienų rajono savivaldybėje viešės iki šios savaitės pabaigos.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai