Meras pasveikino „Vytauto“ naujokus. Ballų marškinėliai išpirkti per parą

0
759

Gruodžio 5 d. Prienų sporto arenoje įvyko pirmoji bendra Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšinio komandos ir nuo ketvirtadienio prie jos prisijungusių amerikiečių brolių LiAngelo ir LaMelo Ballų treniruotė.

Į jos pabaigą atvykęs Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pasveikino komandą ir naujuosius narius su Naujaisiais metais, palinkėjo sportinės sėkmės, o jaunuosius krepšininkus atlydėjusios šeimos tėvui LaVarui Ballui įteikė tradicinį lietuvišką šakotį.

Padėkojęs merui ir entuziastingai pasidžiaugęs miesto vadovo svetingumu, svečias pažadėjo saldžia dovana pasidalinti su visa komanda.

Vakar pradėtų prekiauti LiAngelo ir LaMelo Ballų marškinėlių greitai neliko – 500 marškinėlių buvo parduoti per parą. Jau yra gaminama didesnė brolių Ballų marškinėlių siunta, pasieksianti „Amazon.com“.

„Toks mielas TV šou Miestiečiai Kaime. Net lyti nustoja vos įvažiavus į Prienus. Media šurmuliuoja. Meras svečiams įteikia šakotį ir sako, kad nuo šiol čia viskas bus kitaip. Ko gero, tai yra geriausia, kas gali nutikti Lietuvai šį tamsų metą“, – šiandien rašė žurnalistas Liudas Dapkus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai