Meras pasveikino ugniagesius gelbėtojus profesinės šventės proga

0
1766

1Gegužės 4 d. – Ugniagesių globėjo šv. Florijono diena. Tai puiki proga pasveikinti ir padėkoti ugniagesiams, kurie sąžiningai, operatyviai ir atsakingai dirba savo darbą.

Darbo vietoje juos aplankė ir pasveikino Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas kartu su pavaduotoju A. Marcinkevičiumi.

„Vertinu Jūsų profesionalumą ir linkiu, kad kasdieninėje kovoje su klastingos ugnies negandomis visada užtektų ryžto, drąsos, o Jus saugotų angelas sargas“, – mero padėkas su tokiais žodžiais gavo Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai Artūras Damukaitis, Nerijus Mardosas, Renatas Radzevičius, Ramūnas Kernazickas, Dainius Žilionis, Artūras Lugauskas, Saulius Rauličkis, Giedrius Žukauskas. Taip pat padėkota ir Stakliškių bei Pakuonio UK skyrininkams Vitui Tamulynui ir Vytautui Kirliui, Jiezno ir Balbieriškio UK ugniagesiams Valdui Norkūnui bei Stanislovui Marčiukaičiui.

Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Gintautas Baltrimas informavo, kad dalis jų kolektyvo dalyvavo respublikinėje šventėje Vilniuje, ir pasidžiaugė, kad Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos budinčios pamainos skyrininkas Gintaras Ješkevičius apdovanotas žinybiniu ženklu „Ugniagesio gelbėtojo žvaigžde“, o budinčios pamainos vadas Vladas Bagdonas – ženklu  „Už garbingą tarnybą“, kuris žymi 20 tarnybos metų.

Nors tai buvo ir šventinis susitikimas, bet neapsieita be darbinių reikalų aptarimo. Meras A. Vaicekauskas ir Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Gintautas Baltrimas sutarė, kad greitu laiku susitiks ir nuodugniai aptars visiems rūpimus klausimus.

Prienų rajono savivaldybė

Komentarai

komentarai