Mažųjų olimpinės žaidynės Prienų lopšelyje-darželyje „Saulutė“

0
1993

Prienų lopšelis-darželis „Saulutė“ dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“. Šio projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus. Projekto organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Prienų lopšelyje-darželyje „Saulutė“ jau vyko šio projekto I etapas – Mažųjų olimpinės žaidynės. Projekto koordinatorės ir organizatorės įstaigoje – auklėtojos Laura Revinskienė ir Inesa Tamošiūnienė. Renginiui atsakingai ruošėsi ir jame dalyvavo visa darželio bendruomenė. Visų grupių vaikai buvo apsirengę skirtingų spalvų apranga, turėjo pačių sukurtus spalvingus palaikymo plakatus su šūkiais. Nenusileidžiant suaugusiųjų olimpinėms žaidynėms buvo sugiedotas „Mažųjų žaidynių“ himnas, įžiebta olimpinė ugnis.

Estafetėse varžėsi 4 komandos, tačiau sportiškai nusiteikę ir tryško gera nuotaika visi vaikai ir ugdytojai. Žaisdami nepamiršo laikytis olimpinių žaidynių principų: rungtyniavo garbingai, atsakingai ir draugiškai. Pasibaigus rungtynėms pralaimėjusių nebuvo. Visi vaikai buvo apdovanoti „Lietuvos mažųjų žaidynių“ diplomais pasirašytais Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės, kuriuos įteikė darželio direktorė Rita Drazdauskienė.

Vikriausi vaikai – trys berniukai ir trys mergaitės – kartu su auklėtojomis Laura Revinskiene ir Inesa Tamošiūniene atstovavo Prienų rajonui ir lopšeliui-darželiui „Saulutė“ „Lietuvos mažųjų žaidynių 2019“ II etape, kuris vyko š. m. kovo 19 d. Marijampolėje ir tapo laureatais. Balandžio 6 d. jie pakviesti dalyvauti respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynių“ III etape – finaliniame festivalyje, kuris vyks Alytuje.

Lopšelio-darželio „Saulutė“ informacija

Komentarai

komentarai