Mantas Gūžys BLKL pelnė net 47 taškus, tačiau pergalei to buvo maža

0
1967

1Praėjusį savaitgalį Londone ir Visbičiuje įvyko dar septynerios Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) jubiliejinio, 10-ojo, sezono rungtynės, kuriose netrūko įdomių akcentų.

Sudėtinga pergale atrankos etapą pradėjo „Seciro BC“ (1-0) ekipa, kuri pirmosiose šio sezono rungtynėse tik per pratęsimą rezultatu 89:82 įrodė savo pranašumą prieš „Medelyno“ (0-1) vyrus.

Rungtynes geriau pradėjo „Seciro“ ekipa, kuri didžiąją susitikimo dalį buvo priekyje. Vis tik, lemiamo kėlinuko viduryje fantastiškas rungtynes žaidusio Manto Gūžio vedami „Medelyno“ atstovai tarė savo žodį ir pavijo varžovus (62:62). Dvikovos pabaiga susiklostė itin dramatiškai ir po 40 žaidimo minučių švieslentė rodė lygybę (76:76).

Papildomų penkių minučių metu aikštėje vyko tikras karas, o jį laimėjo favorite laikyta „Seciro“ ekipa, kuri sėkmingiau išnaudojo susikurtas progas ir pasigirdus finaliniam teisėjo švilpukui į savo sąskaitą įsirašė pirmąjį tašką.

Įdomu tai, kad pralaimėjusių komandos lyderis M. Gūžys šioje dvikovoje pelnė net 47 taškus, tačiau pergalei to buvo maža.