Mantas Gūžys atvedė Londono „Lituanica“ ekipą į pergalę Esekse

0
2533

1 Savaitgalį Londono „Lituanica“ krepšininkai išvykoje surėmė ginklus su Esekso „Leopards“ komanda. Tai buvo labai svarbus mačas lietuviams, kurie norėjo atsitiesti po skaudaus pralaimėjimo prieš savaitę namuose. „Lituanica“ po įtemptos kovos tik paskutinėmis rungtynių minutėmis įrodė savo pranašumą 74:70.

Pirmuosius taškus lietuviams pelnė Mantas Adomaitis. Po prieniškio Manto Gūžio dviejų taiklių tritaškių lietuviai atsiplėšė nuo priešininkų. Nors atrodė, kad jau pergalė „Lituanica“ rankose, kėlinio pabaigoje po kelių iš eilės lietuvių klaidų namų šeimininkai prisivijo svečius. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 24:22 lietuvių naudai.

Antrajame kėlinyje strigo „Lituanica puolimas, o ekipos lyderis Aušridas Petraitis nesugebėjo atrasti savo žaidimo. Antrasis kėlinys pasibaigė 37:43 pirmaujant šeimininkams.

mantas-guzysTrečiajame kėlinyje „Lituanica“ stengėsi prisivyti varžovus, bet jie vis pabėgdavo į priekį. Taip pat A. Petraitis bei Rokas Neverauskas surinko po 4-ias pražangas. Vis dėlto lietuvius į priekį vedė Mantas Gūžys bei Edvinas Vaupšas (52:58 po trijų kėlinių).

Paskutiniame ketvirtyje „Lituanica“ pakilo į tikrą mūšį. Puikiai sužaidė R. Neverauskas, kuris visus savo 10 taškų pelnė ketvirtajame kėlinyje. Taip pat pataikė visas baudas. Likus 3 minutėms iki kėlinio pabaigos, rezultatas tapo lygus. Likus minutei M. Gūžys taikliu metimu išvedė „Lituanica“ į priekį. Kitos atakos metu lietuviai prasižengė, tačiau varžovai pataikė tik vieną baudos metimą.

Lemiamoje atakoje iniciatyvos ėmėsi M. Gūžys, kurio prasiveržimas buvo vainikuotas dviems taškais. „Lituanica“ išplėšė pergalę rezultatu 74:70.

M. Gūžys „Lituanica“ ekipai pelnė 21 taškas, E. Vaupšas pridėjo 13 taškų, bei 12 atkovotų kamuolių. A. Petraitis įmetė – 12, R. Neverauskas – 9, Audrius Damušis – 5 taškus.

Lietuviams liko dar vienerios namų rungtynės šiais metais su Lesterio „Warriors“. Jos vyks ateinantį sekmadienį.

Krepsinis.lt informacija

Komentarai

komentarai