Lietuvos taurė 2020

0
1016

2020 m. vasario 22 dieną, Panevėžyje ir Tauragėje buvo surengtos Lietuvos taurės jaunimo grupių, pirmojo etapo varžybos, kuriose varžėsi jaunieji badmintono žaidėjai suskirstyti atskiras pajėgumo grupes.

Šiose varžybose Prienų badmintono klubą atstovavo 11 jaunųjų badmintono žaidėjų nuo 9 iki 16 metų.

Varžybose labai sėkmingai pasirodė Deivydas Žilinskas, kuris varžydamasis labai pajėgioje Bj grupėje iškovojo 2-ją vietą vyrų vieneto grupėje ir 2-ją vietą vyrų dvejeto grupėje (kartu su Ugniumi Mikalausku).

Labai arti prizinių vietų buvo jaunieji Emanulelis Vnek ir Augustas Kuzminskas, kurie iškovojo 4-ją vietą Dj vyrų dvejetų grupėje.

Ugnius Mikalauskas liko ketvirtas Bj vyrų vieneto grupėje.

Cj grupėje Matas Stravinskas kartu su Nerijumi Juodsnukiu taip pat liko ketvirti.

Džiugino ir kiti jaunieji mūsų klubo atstovai. Varžybose puikiai pasirodė po pertraukos į varžybas grįžusi jaunoji Gabija Gudauskaitė, kuri Dj moterų dvejeto grupėje su porininke iš Vilniaus iškovojo 6-ją vietą.

Jaunasis Arnas Jarmalauskas ne tiktai drąsiai ir pasiaukojančiai kovojo aikštelėje, tačiau taip pat drąsiai jautėsi ir prieš kameras, kuomet reikėjo duoti interviu vietinei televizijai.