„Lietuvos ryto“ trejetas nukalė sunkią pergalę Prienuose (Video)

0
1623

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai nepralaimi, tačiau per barjeris šokinėja prakaituodami. Penktosiose LKL čempionato rungtynėse „Lietuvos rytas“ Prienuose palaužė „Vytautą“ 83:79.

Deividas Gailius per pirmąjį kėlinį pelnė net 10 taškų, tačiau „Lietuvos rytui“ toks geras snaiperio pasirodymas lengvai kvėpuoti galimybės nesuteikė. „Vytautas“ mynė koja kojon ir pirmąjį ketvirtį nežymiai pralaimėjo 21:23.

„Lietuvos rytas“ jiems įprastai sėkmingiau atrodė po pertraukos. Trečiojo kėlinio viduryje sostinės klubas pirmą kartą nutolo dviženkliu skirtumu (54:44). Ketvirtąjį kėlinį „Lietuvos rytas“ pasitiko užtikrintai pirmaudamas 64:51, bet „Vytautas“ ginklų nesudėjo.

Spurtas 9:1 ir 33-ąją rungtynių minutę intriga į Prienus sugrįžo – 63:67. „Lietuvos rytą“ į priekį timptelėjo naujokas – Rashauno Broaduso tritaškis pristabdė įsismarkavusius šeimininkus 70:63. Vis dėlto 37-ąją minutę komandas skyrė vos 3 taškai (72:69). 38-ąją penktąją pražangą gavo 17 taškų turėjęs Artūras Gudaitis.

Vis dėlto lemiamu metu Vytenis Lipkevičius realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų, Tomas Delininkaitis ir Vytenis Čižauskas laidė netikslius metimus iš toli ir svajonės pateikti siurprizą bliūško. Bet likus 9 sek. kovingieji prieniškiai sugebėjo priartėti iki 79:81. Bet Davido Logano baudų metimai tas svajones išsklaidė (83:79).

Pirmąsias rungtynes „Lietuvos ryto“ gretose sužaidė įžaidėjas Rashaunas Broadusas. Bandomajam laikotarpiui įsigytas amerikietis per 20 minučių pelnė 6 taškus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 3 kartus suklydo.

„Vytautui“ tai buvo trečioji nesėkmė per 5 rungtynes.

„Vytautas“: S.Kulvietis ir T.Delininkaitis po 18, M.Linkevičius 13, A.Valeika 10.

„Lietuvos rytas“: D.Loganas 18, D.Gailius (9 atk. kam.) ir A.Gudaitis (8 atk. Kam.) po 17, C.Fisheris 9, A.Jomantas, D.Gordonas ir R.Broadusas po 6.