Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Prienų filialas šventė 50-ties metų jubiliejų

0
878

Sukaktį paminėti lapkričio 24 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre susirinko ne tik organizacijos nariai, bet ir kolegos iš kitų miestų, rėmėjai, draugai ir valdžios atstovai. Tądien prisiminti organizacijos nuveikti darbai, ištarta daug padėkos, sveikinimo žodžių.

Prienų aklųjų ir silpnaregių organizacijos pirmininkė I. Karsokaitė pasidžiaugė susirinkusiais nariais ir svečiais, papasakojo, kaip kūrėsi organizacija, kokia veikla ji užsiima, pristatė nuveiktus darbus. Apie juos ir bendruomenės laisvalaikį pasakojo ir ekrane demonstruojamos nuotraukos. Antrojo aukšto fojė veikė filialo narių rankdarbių paroda.

Pirmininkė padėkojo Savivaldybės vadovams, administracijos Socialinės paramos skyriui, Kauno ir Marijampolės regionų aklųjų centrui, socialiniams partneriams, rėmėjams ir geradariams už paramą ir bendradarbiavimą. „Jūsų visų pagalba ir palaikymas stiprina mus, kviečia dar labiau telktis. Ačiū už žmogišką šilumą, kurią visada jaučiame, ir už ilgametį bendradarbiavimą“, – kalbėjo I. Karsokaitė.

Jubiliejaus proga netrūko norinčiųjų ištarti gerą žodį, padėkoti pirmininkei, kuri jau dešimt metų dirba Prienų krašto neįgalių žmonių labui. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas su komanda linkėjo organizacijai ilgų ir prasmingų gyvavimo metų, visiems neįgaliųjų bendruomenės nariams sveikatos ir sėkmės įgyvendinti gražius sumanymus. Mero padėkos raštais buvo apdovanota organizacijos pirmininkė I. Karsokaitė, ansamblio „Puriena“ vadovė O. Matusevičiūtė ir 45 metus organizacijos veikloje dalyvaujanti R. Matusevičienė.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai