Liepos 1 d. Savivaldybėje aptarti šiuo metu vykdomi darbai

0
279

Šių metų pabaigoje bus užbaigti Prienų baseino statybos darbai. Meras A. Vaicekauskas ir mero pavaduotoja L. Jakinevičienė susitikime su Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėju R. Zailsku, vyriausiuoju specialistu A. Marchockiu bei Prienų kūno kultūros ir sporto centro direktoriumi A. Deltuva aptarė baseino atidarymo paruošiamuosius darbus.

Susitikimo metu aptartas galimo baseino darbo laiko, bilietų kainų, dalyvavimo antrokų mokymo plaukti programoje, patalpų nuomos maitinimo paslaugas teikiantiems verslininkams bei kineziterapeutams ir kiti klausimai. Sutarta, kad jau šiuo metu reikia įvertinti, kiek reikės naujų darbuotojų (gelbėtojų, trenerių, valytojų) bei papildomų lėšų baseino išlaikymui.

Derinami paskutiniai darbai ir dėl Prienų kultūros ir laisvalaikio centro atnaujinimo. Pasitarime, kuriame dalyvavo Savivaldybės vadovai, Architektūros ir urbanistikos bei Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus specialistai, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro atstovai, rangovai ir projektuotojai, aptarti centro fasado apdailos, išorės apšvietimo, pastato prieigų užbaigimo ir jų pritaikymo neįgaliesiems bei kiti techniniai klausimai.

Kultūros ir laisvalaikio centro renovaciją taip pat planuojama užbaigti šiais metais.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai