L. Birutis tapo naudingiausiu krepšininku lygoje

0
518

Laurynas Birutis galingai sugrįžo į statistikos kategorijas LKL pirmenybes.

Prienų „CBet“ marškinėlius šį sezoną vilkintis aukštaūgis išpildė reikalavimą sužaisti bent pusę savo komandos rungtynių ir jo pavardė atsidūrė statistikos kategorijose.

L. Birutis matomas ten, kur buvo 2017-2018 metų sezone.

Aukštaūgis tapo naudingiausiu krepšininku lygoje – vidutiniškai renka po 22,6 naudingumo balo ir net 5 balais lenkia iki šiol šioje kategorijoje pirmavusį Željko Šakičių.

Sekmadienį pergalingose rungtynėse Šiauliuose L. Birutis surinko 26 naudingumo balus.

Tai buvo jo 11-osios rungtynės LKL čempionate šį sezoną. Čempionate įvyko 22 turai, tad tik dabar L. Biručio pavardė atsidūrė statistikos kategorijose – tam reikalinga, kad krepšininkas sužaistų bent 50 proc. savo komandos rungtynių.

L. Birutis prieš du sezonus su „Šiaulių“ marškinėliais tapo naudingiausiu reguliariojo sezono žaidėju, tąkart rinkdamas po 20,8 naudingumo balo.

L. Biručio pavardė patenka tarp geriausiųjų ir daugiau kategorijų. Aukštaūgis antras pagal rezultatyvumą (vid. 16,8 taško, pirmauja Chauncey Collinsas su 17,1 tšk.), taip pat antras pagal atkovotus kamuolius (vid. 6,9 atk. kam., pirmauja Viny Okouo su 7,6 atk. kam.).

Artimiausiu metu L. Biručio laukia atostogos – „CBet“ iškrito iš Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ir nedalyvaus lemiamose kovose, kurios vyks kitą savaitę.

LKL kovos grįš vasario 25 d.

lkl.lt informacija

Komentarai

komentarai