„Šviesoforas“ Jiezno gimnazijoje

0
894

2Jau keletą metų Jiezno gimnazija aktyviai dalyvauja respublikiniame konkurse „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“. Siekdami išmokyti vaikus saugiai keliauti į mokyklą ir iš jos organizuojame gimnazijoje pirmąjį „Šviesoforo“ konkurso etapą.

Jame visi pradinių klasių mokiniai gali parodyti tai, ką jau žino, pasitikrinti savo įgūdžius gatvėje.

Šiais metais konkure dalyvavo 86 1-4 klasių mokiniai. Visi dalyviai turėjo atlikti 5 užduotis: kelio ženklai, viktorina, atšvaitų praktinis panaudojimas, videoužduotis ir praktinė užduotis pėsčiųjų perėjoje. Dalyvių žinias vertino mokytojos, sveikatos priežiūros specialistė ir viešnios iš Prienų policijos komisariato. Daugiausiai balų surinkę mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saugaus eismo knygelėmis.

Džiaugiamės, kad mokiniai pademonstravo puikias žinias ir aktyviai dalyvavo konkurse. Vaikai ne tik pasitikrino žinias, bet ir pastebėjo, kad ne visada vairuotojai praleidžia pėsčiuosius perėjoje, todėl labai svarbu patiems saugoti save ir būti atsargiems gatvėje ir kelyje.

Didelis ačiū policininkėms už pagalbą organizuojant konkursą. Na, o mokyklos komandai linkime didelės sėkmės antrame „Šviesoforo“ etape.

Prienų r. Jiezno gimnazija

Komentarai

komentarai