Šventinis savaitgalis Išlauže – dvasingas ir prasmingas

0
1508

Spalio 13 d. Išlauže vyko Švč. Mergelės Marijos statulos sugrįžimo į Išlaužo parapiją iškilmės ir seniūnijos šventė „Rudens kraitė“.

Į šv. Mišias Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčioje, o po jų į restauruotos Švč. Mergelės Marijos statulos pašventinimo ceremoniją Išlaužo kapinaitėse gausiai susirinko vietos bendruomenės nariai ir garbūs svečiai: Vilkaviškio vyskupijos vyskupas Rimantas Norvila, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, Išlaužo parapijos klebonas Vilius Sikorskas, aplinkinių parapijų dvasininkai. Iškilmių metu buvo prisiminta statinio istorija, širdingai padėkota restauratoriams ir rėmėjams.

Daug nuoširdžių žodžių skambėjo ir seniūnijos šventės „Rudens kraitė“ metu. Sveikinimo žodžius tarė meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorė J. Zailskienė, Išlaužo seniūnijos seniūnas T. Skrupskas, kiti svečiai.

Šventėje buvo padėkota gražiausių sodybų savininkams ir geriausiems ūkininkams, vyko Prienų visuomenės sveikatos biuro ir Išlaužo bibliotekos akcijos.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai