„Stiprūs. Drąsūs. Vikrūs“ finalinės varžybos

0
811

17 Rugsėjį vaikų dienos centro „Pienės pūkas“ lankytojai pasitiko linksmai. Pamąstę, kuo ši vasara buvo turtinga, nusprendėme sujungti pačius gražiausius prisiminimus kartu su dainomis ir sportu. Nes Sportas – tai pergalės. O Pergalės – tai draugai. O kur draugai, ten ir dainos. Tuo labiau, kad visą vasarą centre vyko „Stiprūs. Drąsūs. Vikrūs“ varžybos tarp seniūnijų komandų, o dabar atėjo laikas finalui, kuriame varžėsi N. Ūtos ir Ašmintos seniūnijų komandos.

Šventėje dalyvavo Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas, Krepšinio klubo „Prienai“ direktorius Adomas Kubilius. Labai smagu, kad šioje šventėje sutiko dalyvauti žmonės, kurie savo pavyzdžiu įkvepia vaikus sportuoti, siekti užsibrėžto tikslo. Tai krepšinio komandos „Prienų-Birštono „Vytautas“ vyr. treneris Virginijus Šeškus, jo asistentas Marius Leonavičius, krepšininkai Gytis Sirutavičius, Laimis Kisielius, Paulius Ivanauskas, Šarūnas Vasiliauskas, Vilmantas Dilys, Vaidas Čepukaitis, Vytautas Šulskis, Tomas Michnevičius, Andrius Banys ir Domantas Šeškus.

31Dainomis į vasarą visus sugrąžino Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro vokalo studija „Cukraus pudra“, vėliau vyko finalinės varžybos, kurias laimėjo N. Ūtos seniūnijos komanda.Varžybų finalininkai buvo apdovanoti krepšinio klubo „Prienai“ įsteigtais prizais, kamuoliais su krepšininkų parašais, medaliais ir „skraidančiomis lėkštėmis“ su krepšininkų parašais.

Saldžiuosius prizus visiems šventės dalyviams dovanojo centro direktorė Aurelija Urbonienė, o komanda – nugalėtoja gavo kvietimą į Kauno „Akropolį“. Vėliau šventė persikėlė į mūsų centro kiemelį.

Prienų r. savivaldybės socialinių paslaugų centro informacija

Komentarai

komentarai