Šeimos dieną „Žiburio“ gimnazijoje vyko šventė

0
1003

DSC_0459 Įpusėjus gegužei, Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko Šeimų šventė, kurią organizavo lietuvių kalbos mokytoja Živilė Jurkšienė, muzikos mokytoja Roma Ruočkienė. Jau dešimtąkart gimnazijos salėje visiems susirinkusiems mokiniai su savo broliais, sesėmis, tėvais dainavo dainas, sakė eiles.

Šventės metu vyko Šeimų sporto savaitės apdovanojimų ceremonija. Šventę pradėjo Augustė Lyberytė su Liudviku Juodsnukiu ir Austėja Simanavičiūte  – jie įkūnijo draugus, kurie tarsi netyčiomis išgirdo kažką dainuojant „Žiburyje“. Ne kas kita, o gimnazistai su savo artimaisiais tas dainas dainavo – antrokė Rusnė Dabulskytė su tėčiu, Simona Andriukevičiūtė su sese, abiturientė Rugilė Žurauskaitė su mažuoju broliu, antrokė Milena Raudonikytė su sese ir mama, Viktorija Stankevičiūtė su sese, Karolina Bautronytė su sese, o Kamilė ir Indrė Kandrotaitės pagrojo.

Šeimos dieną gimnazijos istorijos mokytoja Irena Teišerskienė pasakojo apie įvairių epochų žymių vyrų žmonas, apie žymius vyrus šeimoje kalbėjo mokytoja Vilja Juodsnukienė, o  vaikų darbus ir pareigas   priminė mokytoja Vida Degutytė.

DSC_0574Gimnazijos tėvų komitetas šventės dalyviams dovanojo šokį,  „Ąžuolo“ progimnazijos choras padainavo porą nuotaikingų dainų.

Šventė neprailgo, jos pabaigą vainikavo viena žinomiausių gimnazijos šeimų – mišrusis choras. Smagu, jog į mūsų gimnazijos bendruomenę įsitraukia ir tėvai, ir mokiniai, ir mokytojai.

Prienų „Žiburio“ gimnazijos informacija

Komentarai

komentarai