„Revuonos“ moksleiviai dalyvavo Mokslo ir žinių šventėje

0
1219

1 Šių metų gegužės 14 dieną Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos ketvirtokai : Dominykas Černevičius (4a klasė), Gabija Guobytė (4b klasė), Gabija Kuzmickaitė ( 4a klasė), Liudas Lasata ( 4b klasė) dalyvavo ketvirtų klasių mokinių Mokslo ir žinių šventėje Jiezno gimnazijoje.

Mokslo ir žinių šventė buvo skirta Etnografinių regionų metams. Ketvirtokai turėjo atlikti įvairias užduotis, susijusias su Lietuvos etnografiniais regionais, papasakoti apie senų daiktų paskirtį. Po to buvo supažindinti su Jiezno miestelio istorija. Atsakinėjo į pateiktus klausimus. Šventės metu vaikai šoko lietuvių liaudies šokius, dainavo lietuvių liaudies dainas, vardijo lietuvių liaudies patarles, priežodžius.

2Vėliau šventės organizatoriai pakvietė aplankyti Jiezno Šv. Arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo bažnyčią, stovinčią Jiezno ežero šiauriniame krante. Visiems didelį įspūdį paliko Didžiajame altoriuje įkomponuotas Šv. Arkangelo Mykolo paveikslas, kurį nutapė dailininkas Nikodemas Silvanavičius.

Kasmet organizuojama rajoninė Mokslo ir žinių šventė, skirta paskatinti geriausius ketvirtų klasių mokinius. Vaikams suteikiama galimybė kūrybiškai pritaikyti jau įgytas žinias. Šventės dalyviai buvo apdovanoti Prienų švietimo centro padėkos raštais ir Jiezno gimnazijos asmeninėmis dovanėlėmis.

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos informacija

Komentarai

komentarai