Projektas „Eismo saugumas Išlaužo bendruomenėje 2015“

0
1157

???????????????????????????????Prieš pradėdami kelionę projekto nariai pasikartojo dviratininkų ir pėsčiųjų taisykles. Į žygį išvyko trisdešimt Išlaužo pagrindinės mokyklos mokinių  ir septyni bendruomenės nariai: Rolandas Meškauskas, Ona Lebedinskienė, Irma Židonienė, Kęstutis Duoba, Otaras Urbanas, Neringa Barananauskienė, Birutė Klimčauskienė.  Žygio dalyvius lydėjo policijos pareigūnė Vaida Plioplienė.

Pirmasis sustojimas buvo prie Dambravos senkapių, kur palaidoti prancūzų kareiviai. Apie senkapių istoriją papasakojo bendruomenės tarybos narys Kęstutis Duoba, kuris savo iniciatyva tvarko šių senkapių teritoriją,  atstatinėja nurodančius ženklus.

Kitas sustojimas – Pačiudiškių  piliakalnis, kuriuo pasigėrėjome iš tolo. Išvykos finišas – Mato Šalčiaus tėviškė. Joje ???????????????????????????????sustojome pailsėti. Išlaužo bibliotekininkė Irma Židonienė papasakojo apie įžymųjį keliautoją Matą Šalčių ir suorganizavo vaikams viktoriną, kurios metu buvo apdovanoti geriausiai atsakę į klausimus apie žemiečio keliautojo žygius. Vaikai gavo atšvaitus, kelionės krepšius, šviesą atspindinčias liemenes.

Šis žygis  – tai praktinė saugaus eismo pamokėlė Išlaužo bendruomenės nariams.

Prienų r. Išlaužo pagrindinės mokyklos informacija

Komentarai

komentarai