Prienų „Revuonos“ pagrindinei mokyklai suteiktas bronzinis Saugios e. erdvės ženklas

0
2089

1Europos mokyklų tinklas „European Schoolnet“ sukūrė „Saugios e. erdvės ženklą“ (angl. eSafety Label) – Europos mokyklų akreditavimo sistemą. Tai yra didžiulis žingsnis į priekį, siekiant plėtoti ir palaikyti aukštus saugios e. erdvės standartus. Šiuo metu prie Saugios e. erdvės ženklo prisijungę jau daugiau kaip 2000 mokyklų iš įvairių Europos šalių.

Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla prisijungė prie „Saugios e. erdvės ženklo“ bendruomenės! Mūsų mokyklai suteiktas Bronzinis Saugios e. erdvės ženklas.

Kuo Saugios e. erdvės ženklas ir įsijungimas į bendruomenę naudingas mokyklai? Po savo veiklos įvertinimo mokykla gauna jos poreikius atitinkantį veiklų planą, kurį gali panaudoti siekdama aukštesnio saugios e. erdvės lygmens.

Prie bendruomenės prisijungusios mokyklos gali susipažinti su nuolat besiplečiančiais ištekliais: saugios e. erdvės patarimais, gairėmis, pasitikrinimo sąrašais, taisyklių šablonais ir kt. Vartotojai ir ekspertai dalijasi naudingais patarimais, ištekliais, konsultacijomis ir informacija apie saugios e.erdvės klausimus, padeda vienas kitam.

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos informacija

Komentarai

komentarai