Prienų policijoje atvirų durų dienos moksleiviams

0
1113

2 Spalio  19–23 dienomis Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariatas (toliau – Prienų r. PK) atvėrė duris Prienų rajono bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviams.

Atvirų durų dienų tikslas – pristatyti ne tik policijos pareigūno profesiją, galimybę mokytis Lietuvos policijos mokykloje ir studijuoti Mykolo Romerio universitete, bet ir tiesiogiai supažindinti moksleivius su skirtingų sričių policijos darbu.

Prienų r. PK pareigūnai moksleivius supažindino su operatyvaus valdymo grupės darbu, aprodė operatyvaus valdymo grupėje esančias laikino sulaikymo kamera3s. Prienų migracijos grupėje svečiai apžiūrėjo biometrinių duomenų registravimo įrangą, migracijos darbuotojai suteikė informaciją apie asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų gavimą.

Vėliau Prienų r. PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistės Edita Kubilienė ir Jolita Sinkevičienė pristatė  policijos veiklą ir pareigūno profesiją, stojimo reikalavimus ir galimybes į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universitetą. Susirinkusiems buvo išsamiai papasakota apie socialines garantijas, tobulėjimo galimybes, darbą įdomių žmonių komandoje, pasirinkus policininko profesiją. Pareigūnai kalbėjo apie vaikų teises, pareigas, atsakomybę, supažindino vaikus su kasdieniame gyvenime tykančiais pavojais ir patarė, kaip jų išvengti.

1Kartu su patrulių būrio pareigūnais atvirų durų dienų lankytojams buvo suteikta galimybė apžiūrėti tarnybinius automobilius, specialiąsias priemones, kuriomis naudojasi policijos pareigūnai. Per susitikimus akcentuotas policijos pareigūnų tikslas – saugoti, ginti, padėti.

Prienų r. PK informacija

Komentarai

komentarai