Prienų Justino Marcinkevičiaus bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyko edukacinis užsiėmimas

0
925

2Vaikų literatūros skyriuje vyko edukacinis užsiėmimas „Filosofija vaikams. Paslaptys“. „Ar paslaptys iš tikrųjų yra tokios, kokios mums atrodo? Keistos ir neįmenamos, todėl bauginančios?

Kartais tereikia pasistengti ir vieną kitą paslaptį galime įminti. Padėkite vaikams suprasti, kad norint išmokti įminti paslaptį ar bent jau suprasti, kad paslapčių yra, reikia viskuo domėtis, skaityti knygas, mokytis. Žinoma, mes galime įminti ne visas paslaptis, tačiau jei aplink visiškai nebeliktų paslapčių arba jei mes nemokėtume tų paslapčių aptikti, argi būtų įdomu gyventi?“ – klausia ir kviečia smalsauti humanitarinių mokslų (filosofijos) magistrė, rašytoja Rasa Aškinytė savo knygoje „Filosofija vaikams“.

Jaunieji bibliotekos lankytojai Rytė, Jonas, Gerda, Nojus kalbėjosi apie paslaptis gyvenime, sugalvojo įdomių klausimų, pasakojo apie įmenamas ir neįmintas paslaptis, kurias bandė pavaizduoti savo piešiniuose. Kiti pamėgino įminti nupieštas neįmintas paslaptis. Dabar Vaikų literatūros skyriuje sūpuojasi ir paslapčių virvelė.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

 

Komentarai

komentarai