Prienų jaunieji socialdemokratai sulaukė svečių iš Latvijos

0
1003

DSC_3345Šeštadienį, balandžio 18 dieną, Prienų jaunieji socialdemokratai praleido itin nekasdieniškai. Į Prienų miestą atvyko kitos Pabaltijo valstybės Latvijos, Talsi miesto, jaunimo atstovai.

Latviją su Lietuva sieja itin glaudūs ryšiai: to pačio likimo istorija karo metais, panaši kalba, kultūra, o dabar – organizuotas ir aktyvus jaunimas. „Prienus pasirinkome spontaniškai ir atsitiktinai, nieko nežinojome apie šio miesto jaunimo veiklas“, – sako vadovė atstovaujanti šiam projektui.
Svečiams buvo aprodytos Prienų įžymios, istorinės vietovės: didžiojo LDK kunigaikščio Kęstučio paminklas, Prienų Dvaravietė, Kristaus apsireiškimo bažnyčia, piliavietė bei Prienų miesto parkas.

Diskusijos metu Prienų jaunimiečių vadovas Mindaugas Rukas Talsi miesto atstovams pristatė organizuotas akcijas ir veiklas: ,,Darom“, ,,Uždek Vėlinių žvakę“, ,,Būk  matomas“, ,,Tu gali padovanoti gyvybę“ bei daugelį kitų vykdomų veiklų ir projektų.

Viešnagės pabaigoje Prienų jaunimiečiai ir svečių iš Latvijos atstovaujama organizacija ,,Kurzemes NVO atbalsta centrs“ nutarė ateityje tęsti bendradarbiavimą ir vykdyti bendrus projektus.

LSDJS „Prienų skyriaus“ informacija

Komentarai

komentarai