Netradicinio ugdymo diena „Aukime sveiki“

0
863

3Šių metų gegužės 19 d. „Revuonos“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje dienoje „Aukime sveiki“.

Pirmos pamokos metu vaikai piešė mėgstamiausią sporto šaką, susigalvojo savo komandos šūkį ir pavadinimą. Vėliau mokyklos stadione mokiniai pristatė savo komandas, kurioms sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė.

Vėliau mokiniai dalyvavo pasirinktų sportinių rungčių varžybose. Atskirose rungtyse dalyvavo po 2 mokinius iš visų klasių. Vaikai bėgo 50 metrų, šoko į tolį, metė į tolį teniso kamuoliuką, atliko metimus į krepšį ir lenktyniavo dviračiais.

1Paskutinė rungtis buvo komandinė. „Revuonos“ parke klasės komanda iš 5 narių ieškojo kortelių su žodžiais, iš jų sudarė sakinį ir kaip galima greičiau kirto finišo liniją. 4a klasės komanda tapo šių varžybų nugalėtoja.

Pralaimėjusiųjų šiose varžybose nebuvo! Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais. Sportinės varžybos mokiniams suteikė daug teigiamų emocijų, nes po jų vaikai klausė, kada tokia diena bus dar kartą.

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos informacija

Komentarai

komentarai