Meno mėgėjų kolektyvų ataskaitinis koncertas

0
1800

2 2016 m. sausio pabaigoje Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro meno mėgėjų kolektyvai surengė šventinį koncertą, kuriame dalyvavo visi muzikuojantys, dainuojantys, vaidinantys Jiezno krašto žmonės. Gausus meno mėgėjų būrys atrinko skambiausius koncertinius numerius ir dovanojo juos jiezniškiams.

Kultūros centro direktorė pirmuosius į sceną pakvietė vaikų ir suaugusiųjų folkloro kolektyvus „Jieznelė“, juk „reikia pradėti nuo savo šaknų“. Šie kolektyvai jau du kartus buvo pakviesti dalyvauti respublikinėje Dainų šventėje. Jiems sutreikta II- kategorija. Svarbu tai, kad kolektyvus lanko žmonės, mėgstantys senuosius papročius ,iš tolimiausių seniūnijos kampelių. Folkloristai turi ambicijų dainuoti savo krašto dainas, kurias užrašo iš senųjų seniūnijos gyventojų. Gražu, kad suaugusiųjų dainuojamas dainas išmoksta ir su noru dainuoja jaunimas. Ansambliams vadovauja Ingrida Valentienė.

Šventinį, trankų pasirodymą jiezniškiams skyrė seniausias Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro kolektyvas-liaudiš3kos muzikos kapela „Jieznelė“. Kaip paminėjo direktorė šio kolektyvo amžiaus intervalas įspūdingas -82-14 metų. Daug gražių melodijų jaunus kolektyvo narius išmokė kapelos įkūrėjas Pranas Valatka. Šiuo metu kapelai vadovauja Ingrida Valentienė.

Šmaikščiais liaudiškais pasakojimais koncertą nuspalvino respublikinio pasakotojų konkurso rajoninio turo nugalėtoja Sigutė Katkauskienė.

Visų pamėgtas kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Retro“ savo dainomis linkėjo romantiškų meilės metų, o moterų vokalinis ansamblis „Jieznelė“ jiezniškiams ir svečiams skyrė kalėdines dainas. Vadovė Danguolė Smalskienė visuomet atranda visiems priimtinų ir skambių dainų.

Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro mėgėjų teatras suvaidino L. Didžiulienės komediją „Paskubėjo“. Kaip visuomet, teatro pasirodymai labai laukiami ir šiltai priimami žiūrovų. Režisierė Angelė Jaruševičienė kiekvienais metais nustebina vis nauju spektakliu.

Koncertą vainikavo solistų Simonos Kindaravičiūtės ir Tomo Ivanausko skambiais balsais 1atliekamos dainos .

Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas R. Šiugždinis meno mėgėjų bendruomenei linkėjo kūrybingų, gražių ir laimingų ateinančių metų ir dovanojo saldų prizą.

Jiezno seniūnas A. Bartusevičius džiaugėsi gražiu ir kūrybingu kultūros centro darbu, suorganizuotų renginių gausa.

Kultūros centro direktorė susirinkusius kvietė prisijungti prie gausios meno mėgėjų bendruomenės, pasinaudoti galimybe išreikšti save kūryboje, o kolektyvų vadovams palinkėjo, kad jų neapleistų kūrybingumas, tolerancija, kuri padeda darniai dirbti ir gražiai bendrauti.

Jiezno KLC informacija

Komentarai

komentarai