„Mamyčių pievelė“ Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje

0
935

33Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos mokiniai ir 6 mokytojai dalyvavo seimo nario Andriaus Palionio inicijuojamame projekte „Padėka mamai“.

Pasak seimo nario, Mama moko savo vaikus nuo pirmo prisilietimo rašyti ranka, o tai reiškia- rašyti širdimi. Tad vienas iš tikslų – parašyti padėką mamai dailyraščiu. Kitas – sukurti mokykloje erdvę, kuria galėtų pasidžiaugti mamos ir svečiai.

Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos bendruomenė nusprendė sukurti Mamyčių pievelę, kurioje pražydėtų ne tik gėlės, bet ir nuoširdžiausi žodžiai mamytėms. Mokyklos erdvės puošime dalyvavo daugelis gimnazistų: vyresni gamino stovelius gėlėms, saulę, debesis, priešmokyklinio ugdymo grupė, pradinukai bei 5- 6 klasių mokiniai rašė padėkas mamoms.

Projektą vainikavo šventinis koncertas, kurio metu seimo narys A. Palionis padėkojo dalyviams už idėjos palaikymą, meilę Mamai ir gimtajai kalbai. Mokytojams įteikė padėkos raštus ir suvenyrus, mokiniams saldžiąją padėką. Po koncerto mamytės gėrėjosi joms skirta pievele, ieškojo savo vaikų padėkų.

Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos informacija

Komentarai

komentarai