Kurkime mokyklą, kurioje patys norėtume mokytis

0
898

1Prienų r. Išlaužo pagrindinės mokyklos bendruomenė ieško 2 iniciatyvių, motyvuotų žmonių, padėsiančių kurti mokyklą, kurioje patys norėtų mokytis.

Galbūt svajoji tapti mokytoju, tačiau neturi tam reikalingo išsilavinimo? Galbūt esi savo srities specialistas ir nori turimomis žiniomis bei patirtimi dalintis su kitais? Galbūt baigei studijas ar savanorystės programą užsienyje, nori grįžti į Lietuvą ir savo ateitį susieti su mokykla? Jeigu taip, mes Tau galime pasiūlyti kūrybišką ir įdomų darbą savo mokykloje:  viena iš veiklos krypčių būtų pagalba mokytojams pamokose, kita – popamokinių ir kitų laisvalaikio veiklų organizavimas (įsijungiant į mokinių tarybos ir mokinių klubo veiklas), kad mokiniai įdomiau praleistų pertraukas, vakarus mokykloje, keliones ir kt. Be to, vaikai labai norėtų informacinių technologijų būrelio vadovo.

Prisijungti prie mūsų gali dalyvaudamas (-a) programoje „Mokytojų mokykla“. Tai mokymosi programa, suteikianti XXI amžiaus išsilavinimą būsimiems ir esamiems mokyklų lyderiams. Dalyvaudamas (-a) šioje programoje įsitrauksi į asmeninio mokymosi kelionę, kuri eis koja kojon su aukšto lygio profesiniu tobulėjimu. Tapsi talentingos ir motyvuotos komandos nariu, praktikuosiesi ir dirbsi realioje mokykloje, kur turėsi galimybę įgyvendinti savo kūrybiškas idėjas.

„Mokytojų mokykla“ – tai:
Inovatyvi 2 metų trukmės mokymosi programa, skirta asmeniniam ir profesiniam mokymuisi;
Mokymasis ir darbas komandoje kartu su mokyklos direktoriumi ir 2 esamais mokytojais;
Mokymasis per praktiką ir patirtį bei galimybė tapti pilnaverčiu mokyklos komandos nariu.

Pagrindiniai reikalavimai kandidatams:
Motyvacija, iniciatyvumas, entuziazmas, noras ir gebėjimas dirbti su vaikais bei atsakingumas ir ne mažiau nei 20-ies metų amžiaus.

Vienas atsidavęs žmogus mokykloje gali pakeisti daugelio vaikų gyvenimus!
Galbūt Tu esi tas, kurio mes ieškome? Kviečiame dalyvauti atrankoje!
Atranka į programą vyksta iki gegužės 25 d.
Daugiau informacijos apie „Mokytojų mokyklą“ ir atrankos anketą rasite čia: www.mokytojumokykla.lt

Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla

Komentarai

komentarai