Brandos atestatai įteikti Jiezno ir Stakliškių gimnazijų abiturientams

0
2642

Liepa – pats vasaros žydėjimas ir abiturientų išleistuvių metas visose Lietuvos mokyklose. Liepos 13-ąją dieną pirmieji brandos atestatai buvo įteikti Jiezno gimnazijos 71-osios laidos ir Stakliškių gimnazijos 5-osios laidos abiturientams. Jiezno gimnaziją šiais metais baigė penkiolika mokinių, Stakliškių gimnaziją – dvylika.

Brandos atestatų teikimo šventėse dalyvavo Prienų r. savivaldybės administracijos direktorė J. Zailskienė, Švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas, kuris perdavė nuoširdžiausius sveikinimus nuo Prienų r. savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko ir palinkėjo sėkmės bei teisingo gyvenimo kelio pasirinkimo, kuris teiktų džiaugsmą.

Abiturientus sveikino Jiezno gimnazijos direktorė Neringa Zujienė, Stakliškių gimnazijos direktorius Vygantas Kornejevas, gausiai surinkę artimieji, draugai, svečiai. Visi jie linkėjo pasitikėjimo savimi, atkaklumo, gražios ateities, nepamiršti savo mokyklų ir įgijus profesiją į savo kraštą sugrįžti ne tik pasisvečiuoti, bet ir gyventi bei kurti jo ateitį.

Jiezno gimnazijos mokytojų Ievos ir Vytauto Kantakevičių šeima įsteigė vardinę stipendiją, kuri šiemet buvo įteikta abiturientui Raimundui Giedraičiui.

Yra daug ir įvairių, prasmingų tradicijų, kurias puoselėja su mokykla atsisveikinantys abiturientai. Viena iš dažniausių – abiturientų pasodintas medelis. Stakliškiečiai abiturientai pradėjo dar vieną naują ir labai praktišką tradiciją – pirmieji padovanojo mokyklai lauko suolelį, palinkėdami, kad ši tradicija būtų tęsiama.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai