Atlikėjas Omerta: „Prienai – tai tas miestas, kuris formavo mano asmenybę“

0
3134

66Prienai, tai miestas, kuris suformavo daug puikių asmenybių, taip pat ir Julių Podlipajevą, geriau žinomą kaip „Omerta“.

Atlikėjas mokėsi Prienų „Žiburio“ gimnazijoje, „Revuonos“ vidurinėje mokykloje, kur jam didelę įtaką darė mokytojos: Roma Ruočkienė, Ema Valūnienė, Laima Paplauskienė ir kt.

Julius buvo uždaro būdo ir neslepia, jog mokykloje buvo nepavyzdingas ir nenorėjo mokytis, dėl šios priežasties įstojus teko labai stengtis. Dabar jis sėkmingai dirba pagal specialybę inžinerinį darbą šilumos energetikos sferoje ir gyvena Vilniuje. O Prienuose jam prie širdies viskas, pradedant žmonėmis, baigiant Sporto centru, Kareivynėmis, Stadionu ir „Revuonos“ parku.

Pirmąsias eiles pradėjęs kurti labai anksti, dar būdamas nepilnametis, atlikėjas net neįsivaizdavo savo ateities tokios, kokioje gyvena dabar: „Aš sau esu pats didžiausias kritikas, todėl ilgą laiką abejojau ar verta tai tęsti. Kažkokiu momentu mano gyvenime įvyko lūžis ir aš to nepaleidau“ – portalui „Gera Prienuose“ pasakoja Julius.

Domėtis hiphopu, jo kultūra, bei rašyti tekstus Omerta paskatino netyčia į rankas pakliuvę keli albumai su labai stipria socialine potekste ir atmosfera. Vienintelis ir didžiausias atlikėjo idealas – jo paties senelis, kuris kaip ir daugelis tos kartos žmonių atspindi visas geriausias žmogiškas vertybes.

Greitu metu sulauksime ir pirmojo dvigubo albumo „Alibi“!

Brigita Raškevičiūtė

Komentarai

komentarai