Akcija „Būk pirmūnas“ Prienuose vyksta jau trečius metus iš eilės

0
1099

Revuona 3 Prasidėję mokslo metai atneša naujus lūkesčius, džiaugsmus, siekius bei norus. Deja, ne kiekviena šeima gali viskuo aprūpinti savo mažuosius naujam ir itin svarbiam gyvenimo etapui, todėl jau septinti metai iš eilės Lietuvoje vyksta gerumo akcija „Būk pirmūnas“, kurios metu geros valios žmonės didžiuosiuose prekybos centruose perka būtiniausius daiktus, reikalingus jauniesiems pirmūnams: pieštukus, kuprines, flomasterius, sąsiuvinius bei kitas svarbiausias kanceliarines prekes.

Prienuose geradariai taip pat neliko abejingi. Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos „Prienų skyriaus“ nariai, padedami Prienų bendruomenės savanorių, jau trečius metus iš eilės vykdė akciją  „Būk pirmū0nas“. Smagu pripažinti tai, kad šiais metais geradarių atsiranda vis daugiau ne tiktai Prienuose, tačiau ir visoje šalyje.

Prienų-Birštono krepšinio „Vytauto“ komandos nariai, lydimi vyriausiojo trenerio Virginijaus Šeškaus, itin daug prisidėjo prie šios gražios akcijos, nešini mokyklinėmis prekėmis, patys atminė mokyklos laikus ir mažiesiems linkėjo kuo didžiausios sėkmės moksluose.

Rugpjūčio 28-29 dienomis IKI ir Maximos prekybos centruose vykusios akcijos metu surinktos mokyklinės prekės buvo dovanojamUta 1os Prienų rajono moksleiviams.

Akcijos globėju šiais metais tapo ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius. Idėjos autorius ir sumanytojas marijampolietis Ramūnas Burokas.

Miglė Kulbušauskaitė

 

Komentarai

komentarai