Krepšinio klubas „Prienai“ LKL sezoną baigė namuose

0
1383

55Lietuvos krepšinio lygos autsaiderių dvikovoje „Prienų“ (7-33) ekipa namuose 77:88 (19:22, 28:15, 19:29, 11:22) turėjo pripažinti antrą pergalę iš eilės iškovojusių „Mažeikių“ (5-35) pranašumą.

Prieniškiams tai buvo paskutinės sezono rungtynės, po kurių paaiškėjo, kad iš 10-osios turnyro lentelės vietos jie niekur nepakils. Tuo metu paskutinę vietą jau „užsitikrinusiems“ Mažeikių krepšininkams dar liko sužaisti nukeltas ketvirtojo rato rungtynes su Kėdainių „Nevėžiu“.

Nors mažeikiškių sezonas buvo prastas, jo pabaiga Aloyzo Rudžio auklėtiniams susiklostė sėkmingai – čempionatą jie užbaigė dviem pergalėmis iš eilės. Ketvirtadienį „Mažeikiai“ išvykoje sensacingai 77:75 nugalėjo Utenos „Juventus“.

Prienuose vykusiose rungtynėse svečiai laimėjo tris kėlinius, tačiau jų kortos buvo sujauktos antrojo ketvirčio metu, kuomet puikiai tritaškius metę „Prienai“ išsiveržė į priekį ir netgi įgijo dviženklę persvarą (47:37).

Visgi per trečiąjį kėlinį „Mažeikiai“ atstatė pusiausvyrą, o ketvirtajam įpusėjus visiškai perėmė iniciatyvą ir patys nutolo nuo varžovų.

„Prienai“ šį kartą tritaškius metė net 52 proc. taiklumu (12/23), tačiau „Mažeikiai“ šeimininkus pranoko pagal visus kitus statistinius komponentus.

„Prienai“: Domantas Šeškus 21 (5/8 trit.), Dominykas Milka 17 (7 atk. kam.), Martynas Linkevičius 16 (4/4 trit.), Paulius Ivanauskas 11, Gediminas Maceina 7.

„Mažeikiai“: Darius Tarvydas 19, Tyleris Olanderis 13 (9 atk. kam.), Arvydas Gydra 11, Raimundas Danys 10, Sidney Sandersas 10, Ignas Razutis 10.