Krepšininko ar kario apranga? „Prienų“ žaidėjas Dominykas Milka sulaukė šaukimo į kariuomenę

0
1177

1Trečiadienio rytą internetiniai portalai ir socialiniai tinklai „sproginėjo“ nuo publikacijų apie jaunuolius, kurie pateko į nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos sąrašus. Nuo studentų, dirbančių jaunuolių iki futbolo, teniso ir krepšinio žaidėjų – šaukimo galėjo sulaukti visi. Ir sulaukė.

Bene didžiausias dėmesys skiriamas Lietuvos krepšinio federacijos prezidento sūnui Tautvydui Saboniui, kuris sąraše yra 1167-as. Yra didelė tikimybė, kad jis bus pakviestas į kariuomenę.

Iš BEKO-LKL rungtyniaujančių krepšininkų šauktinių sąraše yra Utenos „Juventus“ puolėjas Saulius Kulvietis (29 719), Alytaus „Dzūkijoje“ šį sezoną žaidęs Paulius Dambrauskas (6717), Panevėžio „Lietkabelio“ puolėjas Mantas Kazonas (1894), „Mažeikių“ gynėjas Eigirdas Žukauskas (25 615), Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ įžaidėjas Jokūbas Gintvainis (12 264) ir „centras“ Evaldas Kairys (5564), „Prienų“ vidurio puolėjas Dominykas Milka (22 992).

Į šauktinių sąrašus įtraukti Lietuvą garsinantys sportininkai, menininkai ir mokslininkai nuo kariuomenės galės būti atleisti. Tokią galimybę numato krašto apsaugos ministro įsakymas.

Privalomai devynių mėnesių mokymams į kariuomenę kviečiami 19-26 metų jaunuoliai. Šiais metais tarnybai bus atrinkti 3 tūkst. šauktinių.

Visą šauktinių sąrašą galima pamatyti ČIA.

lkl.lt

Komentarai

komentarai