Kitų metų sausio mėn. vėl bus priimamos paraiškos paramai saulės elektrinei įsirengti ir senų biokuro katilų keitimui į naujus

0
1531

Šiais metais Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) kvietė fizinius asmenis teikti paraiškas paramai saulės elektrinei įsirengti ir senų biokuro katilų keitimui į naujus. Iš viso buvo sulaukta virš 7 tūkst. paraiškų – 3057 jų sudarė prašymai finansuoti senų katilų keitimą, 2894 – saulės elektrinių įsirengimą ir 1161 paraiškų jau įsirengusių atsinaujinančius energijos išteklius.

Paraiškas gyventojai teikė visą mėnesį – nuo gegužės 10 d. iki birželio 10 d. per modernią informacinę sistemą APVIS.

Visi, kurie šiemet nespėjo pateikti paraiškų, tai galės padaryti jau nuo kitų metų pradžios. Sausio mėn. yra numatyta skelbti 2 kvietimus saulės elektrinei įsirengti ir senų biokuro katilų keitimui į naujus. Tiesa, būtina atkreipti dėmesį, kad išlaidos bus tinkamos finansuoti, jei jos bus patirtos ne ankščiau nei bus pateikta registracijos forma.

Iš viso iki 2023 m. planuojama investuoti daugiau kaip 30 mln. eurų ES fondų lėšų saulės elektrinių įrengimui ir senų šildymo katilų keitimui.

Kviečiame Prienų rajono gyventojus sekti informaciją ir kitų metų sausio mėnesį teikti paraiškas bei pasinaudoti APVA teikiama parama.

Išsami informacija https://www.apva.lt/parama-fiziniams-asmenims/

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai