KINGS matematikos olimpiada – laikas asmeninei pažangai ir naujiems potyriams!

0
895

Baigėsi tarptautinės Kings matematikos olimpiados 2018 m. rudens semestras. Kings organizacinė komanda siekia padėti tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam moksleiviui.

Mokinius skatina prizais: sertifikatais, įvairių lygmenų diplomais, smulkiomis prisiminimo dovanėlėmis. O geriausieji mokiniai gali pretenduoti į pagrindinius prizus: planšetinį kompiuterį, išmanųjį laikrodį ar išmaniąją apyrankę. Olimpiada vyksta dviem etapais: kvalifikaciniu ir finaliniu. Mūsų mokyklos mokiniai šioje olimpiadoje dalyvauja jau keletą metų.

Šiemet kvalifikaciniame etape, kuris vyksta mokykloje, nustatytu laiku, internetiniu formatu, dalyvavo 14 penktokų ir 16 septintokų. Į finalinį etapą, kuris vyksta septyniuose Lietuvos miestuose, o užduotys atliekamos raštu, buvo pakviesta 13 mūsų mokyklos penktokų ir 11 septintokų. Kadangi dalyvio bilietas kainuoja 10 €, o artimiausi olimpiados vykdymo centrai yra Kaune ir Alytuje, tai į šį etapą vyko tik patys aktyviausi mokiniai: Augustas Kurlavičius, Augustas Kuzminskas ir Saulė Tamulaitytė.

Labai džiugu, kad iš olimpiadoje dalyvavusių 448 Lietuvos penktokų, mūsų sumanusis Augustas Kurlavičius užėmė III-čiąją vietą, gavo I laipsnio diplomą ir laimėjo išmaniąją apyrankę. Augustui Kuzminskui taip pat gerai sekėsi – jis iškovojo II laipsnio diplomą. Sveikinu aktyviausius savo mokinius, didžiuojuosi jų pasiekimais ir linkiu tolimesnės sėkmės, kantrybės bei entuziazmo dalyvaujant kituose konkursuose!

Matematikos mokytoja Raimonda Sorakienė

Komentarai

komentarai