„Kibirkštyje“ – LMKL čempionė iš Prienų

0
2185

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda toliau aktyviai rikiuoja gretas naujam 2018-2019 metų sezonui. Sostinės klubo vadovai sukirto rankomis su devyniolikmete 188 cm ūgio prieniške Livija Sakevičiūte.

Iš Prienų kilusi krepšininkė visą savo karjerą praleido Kaune, kur krepšinio pradmenų mokėsi Kauno krepšinio mokykloje „Aisčiai“, o pastaruosius trejus metus vilkėjo Kauno rajono „Sirenų“ aprangą.

„Priimti sprendimą nebuvo labai lengva, reikėjo viską derinti ir su studijomis, – pasakojo L. Sakevičiūtė. – Buvo sudėtinga ir dėl to, nes buvau pripratus prie Kauno krašto ir Vilnius atrodo kaip kupinas iššūkių naujas gyvenimo etapas. „Kibirkšties“ vadovai parodė didelį susidomėjimą ir norą mane matyti komandoje, taip pat prisidėjo ir tai, jog komanda sudaryta iš jaunų, ambicingų, užsispyrusių žaidėjų, su kurių dauguma esu praleidus ne vieną vasarą rinktinėse.“

Praėjusiame sezone L. Sakevičiūte su „Sirenų“ komanda tapo Lietuvos moterų krepšinio lygos čempione, o pati vidurio puolėja pelnydavo po 10 taškų, atkovodavo po 6 kamuolius ir atlikdavo po2 rezultatyvius perdavimus.

„Manau, mano sėkmingą žaidimą lėmė trenerio Manto Šerniaus ir komandos narių pamokos bei patarimai, užsispyrimas, tikslų žinojimas ir siekimas, – vardino L. Sakevičiūtė. – Sezoną įvertinčiau labai gerai, juk tapome Lietuvos čempionėmis, didžiuojuosi šiuo mūsų pasiekimu.“

L.Sakevičiūtė su „Kibirkšties“ komanda titulų sieks ir su nauju treneriu. Nuo šiol Vilniaus klubą treniruos Valdas Gecevičius, kuris vyriausiojo trenerio poste pakeitė Jurgitą Štreimikytę-Virbickienę.

„Apie trenerį V.Gecevičių girdėjau daug teigiamų atsiliepimų. Tikiuosi, kad gerai sutarsime ir su visa komanda pasieksime aukščiausius tikslus, – sakė vidurio puolėja. – Viliuosi, kad šis sezonas atneš įsimintinų įspūdžių. O daugiau kažką pasakyti šiuo metu sunku… LMKL bus naujovių, tikiuosi, kad gero krepšinio netrūks.“

Šiuo metu L.Sakevičiūtė kartu su Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginų rinktine ruošiasi Europos čempionato B diviziono kovoms, kurios nuo liepos 7 dienos vyks Rumunijoje.

„Pagrindinis mūsų tikslas – iškovoti kelialapį į A divizioną, – sakė naujoji „Kibirkšties“ krepšininkė. – Kol kas dar nebuvo laiko susiplanuoti vasaros atostogų, kadangi šiuo metu galvoje krepšinis ir darbas rinktinėje, bet tikiuosi, kad turėsiu bent keletą savaičių pailsėti bei pasimėgauti vasaros malonumais.“

L.Sakevičiūtė „Kibirkšties“ komandoje prisijungė prie Justinos Kraujūnaitės, Agnės Bobinaitės, Urtės Slavickaitės, Gabijos Meškonytės ir Ievos Šimkutės. Komandai vadovaus Valdas Gecevičius.

bckibirkstis.lt informacija

Komentarai

komentarai