Kelių eismo saugumo komisijos posėdis

0
558

Gruodžio 6 d. posėdžiavusi Prienų r. savivaldybės Kelių eismo saugumo komisija apsvarstė gyventojų prašymus dėl eismo ribojimo ir kelio ženklų įrengimo.

Komisija vienbalsiai pritarė prieniškio, gyvenančio Stadiono g., prašymui įrengti kelio ženklą „Neįgalieji“ (papildomą lentelę), kad būtų galimybė prie daugiabučio namo neįgaliajam pasistatyti automobilį.

Pakartotinai buvo apsvarstytas Prienų F. Vaitkaus g. gyventojo ir Prienų seniūnijos prašymas dėl eismo ribojimo įvažiavimo keliu į F. Vaitkaus g. pabaigoje esančių daugiabučių namų kiemus. Nutarta naujai pažvyruoti įvažiavimą, atsižvelgiant į turimas Prienų seniūnijos lėšas. Prienų seniūnas įpareigotas pasirūpinti, kad pavasarį kelias būtų sutvarkytas.

Apsvarstytas Balbieriškio seniūnijos Paprūdžių k. seniūnaičio prašymas apriboti sunkiasvorio transporto eismą Mokyklos g., kadangi kelias vos prieš 5 metus buvo naujai išasfaltuotas. Komisija pritarė seniūnaičio ir seniūnės, kurie dalyvavo posėdyje, prašymams ir nutarė įrengti du eismą ribojančius kelio ženklus „Sunkiasvoris transportas draudžiamas“ Mokyklos g., sankryžose su valstybinės reikšmės keliais Nr. 3304 ir Nr. 130.

Komisija taip pat patenkino Nacionalinės žemės tarnybos Prienų ir Birštono skyriaus prašymą ir pritarė išduoti leidimą statyti transporto priemonę prie Savivaldybės administracinio pastato, kelio ženklo Nr. 531 zonoje.

Komisija buvo gavusi gyventojų žodinį kreipimąsi dėl įvažiavimo / išvažiavimo galimo pertvarkymo prie parduotuvės „Maxima“ Kauno g., Prienuose. Nuspręsta rekomenduoti prekybos centro savininkams sugrąžinti buvusį eismą ratu arba ieškoti kitų sprendimų, kadangi dažnai susidaro automobilių spūstys. Taip pat bus siūloma atlikti kelio dangos žymėjimą (horizontalų ženklinimą).

Komisijos posėdyje taip pat priimtas sprendimas kreiptis į Lietuvos automobilių kelių direkciją dėl žiedinės sankryžos įrengimo Kauno ir Basanavičiaus gatvių sankirtoje. Argumentuota, jog šalia yra keletas mokyklų, daug įstaigų, o automobilių judėjimas ypač intensyvus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai