Kėbliškių paslapčių parko atidarymas!

0
266

Jau šį šeštadienį, rugsėjo 19 d., 11 valandą kviečiame visus į Kėbliškių paslapčių parko atidarymą. Šis parkas, kaip gyvas organizmas, yra kuriamas mylinčios šeimos rankomis: lėtai, įsiklausant į gamtą ir čia kuždančias paslaptis.

Tikroji parko vizija – mums dar prieš akis, bet ją pasieksime čia apsilankiusių šeimų dėka. Tad susitikime pirmoje, kiek nedrąsioje įkurtuvių šventėje. Pabūkime jaukiai prie puodelio arbatos, unikalių statinių ir mažų gyvūnėlių apsuptyje, visi kartu susipažinkime su dabarties ir ateities Kėbliškių paslapčių parko vizija.

Kėbliškiuose ramu, puiku ir gera. Čia – naujai, šeimos kuriamame parke pamažu auga geros nuotaikos ir vaikystės miestas. Vilioja tyras oras, kvepia žolė. Pasakų mieste, greitai lekia laikas, o gamtos apsuptis geromis emocijomis turtina sielą. Kėbliškių parkas laukia kiekvieno, kuriam artima pasakų dvasia ir vaikystė ne tokia dar svetima. Tai yra atvira erdvė tiems, kuriems kokybiškas laikas su šeima yra didžiausia vertybė.

Parko gamta suteiks nepakartojamų akimirkų, įkvėps unikaliai šeimos fotosesijai, pramogoms. Parko erdvės įdomios, spalvingos ir unikalios. Čia dera visas pasaulis ir Lietuvos istorija – vaikiška Gedimino pilis, ir Eifelio bokštas, o spalvinguose namukuose – su vaikais noriai bendrauja jų gyventojai – gyvūnėliai.

Vieta: Kauno g. 12, Kėbliškių km., Pakuonio sen., Prienų r.sav Prienų raj, 59321

Visą informaciją sekite mūsų Facebook paskyroje – Kėbliškių paslaptys

Komentarai

komentarai