Kas vyksta Prienuose?

0
2388

Pirmadienį prasidėjo ir šią savaitę turi būti užbaigti dalies Prienų Stadiono g. asfaltavimo darbai. Darbus atlieka UAB „Autokausta“.

Šią savaitę su Prienų seniūnijos darbininkų pagalba bus pradėti griauti sandėliukai, esantys prie griovio, kurio šlaite įrengiamas pėsčiųjų takas. Tako įrengimas yra viešųjų erdvių Stadiono mikrorajone sutvarkymo projekto dalis. Sandėliukų vietoje planuojama įrengti atitvarus ir apželdinti.

Yra pasirašyta rangos darbų sutartis su UAB „Gilmera“, kuri artimiausiu metu pradės tvarkyti teritoriją aplink LDK Kęstučio paminklą. Šie darbai – viena iš šiais metais pradedamo įgyvendinti projekto „Nemuno upės pakrantės ir Revuonos parko bei jo prieigų sutvarkymas ir pritaikymas bendruomenės ir verslo poreikiams“ sudedamųjų dalių.

Antradienį bus pradėta Prienų Vytenio g. (buvusiame kariniame miestelyje) rekonstrukcija. Toje pačioje teritorijoje vyksta ir Birutės g. rekonstrukcija.

Iki gegužės mėn. vidurio planuojama užbaigti automobilių stovėjimo aikštelės įrengimą VšĮ Prienų ligoninės kieme.

Mieste toliau vyksta pėsčiųjų perėjų remontas, įrengiant apšvietimą, pritaikant nuovažas neįgaliesiems. Šiemet turi būti užbaigtos remontuoti visos perėjos.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai